Grammar in Use Raymond Murphy

Grammar in Use Raymond Murphy

Підкатегорії


Таблицею
Списком

Підручники книги Grammar in Use Raymond Murphy - англійська граматика Мерфі: де купити, ціни і відгуки онлайн

Grammar in Use Raymond Murphy - навчальний курс, який вважається світовим бестселером серед підручників з англійської мови. Величезна популярність книг легко пояснюється тим, що їх зміст відображає всі аспекти граматики мови, починаючи з найпростішого рівня і закінчуючи вільним володінням. Передбачені для учнів старших класів та всіх тих, хто бажає вивчати, вдосконалити, підтримувати постійні знання з англійської мови.

Всесвітньо відомий автор Реймонд Мерфі, розробив і написав два універсальних посібники, в які вмістив всі основні граматичні конструкції, теоретичний матеріал, здатний вивести знання на абсолютно новий рівень. Вправи і тести допомагають відпрацювати практичні навички, закріпити теорію, звернути увагу на слабкі місця і провести необхідну роботу над їх усуненням. Серія підручників включає в себе посібники:

  • Перший - А1, A2, Grammar in Use Elementary, в червоній обкладинці, так званий «червоний Мерфі». Вміщує 114 уроків, вивчення яких можливе в довільному порядку, в залежності від необхідності закріпити вже вивчені або освоїти нові навички. Конструктивно, кожен урок представлений у вигляді теорії в лівій частині листа і практики, яка розташовується праворуч. Також, для того, щоб визначити проблемні місця і почати роботу над помилками, розроблений тест.
  • Другий - B1, B2, Grammar in Use Intermediate, у синій, і «синій Мерфі» відповідно. Граматичні теми в цьому посібнику вмістилися в 136 уроків, які так само, як і в червоному варіанті, розбиті по розворотів. Вивчення можливо як самостійно, так і в класі. Кожен юніт викладений зрозумілою, простою мовою, деякі - представлені схематично.
 

На базі цих двох книг для користувачів рівня С1-С2 Advanced, автор Мартін Хевінгс випустив додаткове навчальний посібник, але вже в зеленій обкладинці. Це видання значно складніше попередніх двох, і підходить для професійного вивчення.

Кожне видання укомплектовано дисками, на які записані практичні вправи, що сприяють кращому засвоєнню, закріпленню пройденого теоретичного матеріалу. Система вивчення передбачає подачу матеріалу від простого до складного. З кожним уроком обсяги вправ стають все більше.

Книги повністю англомовні, але проста, невимушена манера подачі інформації, допомагає швидко орієнтуватися і засвоювати необхідні знання. Автор постарався зробити свої книги різноманітними і цікавими, ввівши ілюстрації, наочні приклади, постійно супроводжуючи теорію поясненнями і прикладами.

До основних особливостей книг можна віднести:

  • Можливість використання, як для самостійного вивчення, так і для навчання в класі, в якості додаткового матеріалу до будь-якого курсу.
  • Можливість постійного звернення до посібників, як до довідника, для отримання консультації з питань граматики.
  • У випадку з використанням на навчальних курсах з англійської мови, підручники стануть ідеальними помічниками по закріпленню пройденого матеріалу, або повернення, для роботи над помилками.
  • Структура книги дозволяє викладачам самостійно пояснювати матеріал, давати вправи, перевіряти виконані завдання, проводити роботу над помилками з метою усунення прогалин в знаннях студентів.


Для тих, хто займається вивченням мови самостійно, автор рекомендує не починати скрупульозне перегортання книги з самого початку і до останньої сторінки. Вибір матеріалу повинен грунтуватися на вже наявних знаннях і необхідності отримання нових. Тому, перш ніж починати роботу з посібником, варто уважно вивчити зміст книг і підібрати собі ті юніти, які найбільше відповідають заданим цілям.

avtweb