Gateway 2nd Edition

Gateway 2nd Edition

Таблицею
Списком

Книги Gateway

Gateway 2nd Edition – оновлене видання курсу Gateway. Це багаторівневий курс англійської мови, призначений для підготовки учнів до складання вступних/випускних іспитів у школі/університеті, а також готує до застосування мови в робочому середовищі. Курс спрямований викликати інтерес у студентів шляхом надання цікавого контенту, стимулюючого до роздумів і аналітичного мислення. Матеріал є актуальним для учнів і наданий з сучасних джерел на теми культури, сучасної та класичної літератури, цікава інформація про англомовних країнах. Курс, прагне розширити і закріпити знання учнів по лексиці і граматиці за допомогою різноманітних вправ, пропонуючи можливість для доопрацювання і повторення. У той же час, він спрямований на розвиток та відпрацювання навичок аудіювання, читання, усного та писемного мовлення, не тільки, щоб допомогти учням з іспитами, а й для того, щоб вони змогли застосувати набуті навички в реальному житті. В курс закладена особлива стратегія і методи, які спрямовані на підвищення ефективності учнів на іспитах. Відмінний підхід, добре відпрацьований напрямок і великий обсяг інформації - спрямовані на економію часу підготовки до іспитів.

Купити підручники Gateway в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Gateway в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb