Islands

Islands

Таблицею
Списком

книги Islands купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити підручники онлайн від видавництва Pearson-Longman

Автор: Sagrario Salaberri

Коли дитина починає вивчати англійську мову, йому буде потрібна допомога, і завдання батьків, вчителів зробити це процес максимально цікавим і цікавим. Видавництво Pearson представляє унікальний навчальний курс, для дітей, які починають знайомство з англійською мовою.

Серія підручників Islands - сім рівнів англійської мови для дітей початкової школи. Кожен рівень відповідає одній їх ступенів, відповідних шкалою CEFR:

Підручники Starter - початковий рівень, знайомство з азами, виконанням елементарних завдань, артиклі, алфавіт.
Книги рівень 1 - А1, Beginner. Початковий етап вивчення, на якому відбувається знайомство з найпростішими конструкторами негативних, питальних пропозицій, розкриваються теми школи, сім'ї та друзів, улюблених страв, розваг, одягу. Учні вчаться розповідати про себе і вітати аудиторію.
Книги рівень 2 - А1 Beginner. Діти знайомляться з простими реченнями, починають вивчення теми іграшок, сім'я, тварин, пір року, свят і днів тижня. На цьому рівні підключаються числівники, прикметники, модальнідієслова.
Рівень 3 - A1 Beginner - A2 Elementary. Підручники, які вчать дітей вести розмову в групі, починати читання більш об'ємних, смислових текстів, починати писати коротенькі розповіді на вільні теми.
Рівень 4 - A2 Elementary. Протягом цього курсу, учні починають виконувати більш різнопланові завдання, переказувати прочитані тексти, писати невеликі твори, формуючи пропозиції в минулому, майбутньому часі, обговорювати в формі діалозі пройдений матеріал.
Рівень 5 - A2 Elementary - B1 Pre-Intermediate. Складний рівень, який навчить складати не тільки складні діалоги і вести бесіди в групах, а й переходити до створення творчих проектів.
Рівень 6 - B1 Pre-Intermediate - завершальний курс, протягом якого учні відпрацьовують навички сприйняття мови на слух, працюють над листом, читають складні науково-пізнавальні тексти, вчать напам'ять вірші.

Кожен рівень підручників складається з декількох книг, які включають:

  • Підручник. pupils book
  • Робочий зошит. activity book
  • Зошит з граматичними вправами.
  • Аудіодиски. class audio sd
  • Зошит з текстами і вправами. grammar booklet
  • Зошит для вчителя, в якій є тестові заданія.teachers book
 

Крім цього, видавництво розробило унікальну навчально-ігрову платформу, під назвою Online world, яка складається з шести островів, відповідних кожному рівню підручників. Кожен острів - це захоплююча подорож, гра, з веселими персонажами, яким потрібно допомогти виконати цікаві завдання.

При успішному завершенні пригод на одному кістяку, дитина отримує зірку і може просуватися далі. Реєстрація проходить на офіційному сайті видавця, за індивідуальним, одноразовим промокодом, який знаходиться в середині підручника. Дитина сама придумує свого персонажа, вибирає його зовнішність, управляє його діями, перестрибуючи з острова на острів.

Навчальний процес - це не обов'язково одноманітно і нудно. Серія підручників Islands тому підтвердження. У процесі навчання дитина зможе одночасно дізнаватися іноземну мову, весело проводити час і навіть спілкуватися з іншими учасниками програми в спеціальному чаті гри.

avtweb