Книги французькою | підручники французька мова

Книги французькою | підручники французька мова

Оберіть серію

Книги французькою мовою - підручники французької Київ Україна

У наш час для вивчення французької мови існує безліч книг і підручників, які привносять різноманіття в процес навчання, роблячи його насиченим і цікавішим. Але, навіть найкращі з них не завжди повністю охоплюють весь матеріал, необхідний для оволодіння французькою мовою. Одні дають навички вимови, другі - граматичні основи, треті - вміння правильно говорити, читати і писати.

Шукайте де купити підручники французької мови?

Інтернет-магазин Oxford-book.com.ua пропонує добірку кращих книг, призначених тим, хто тільки почав вивчати французьку і тим, хто хоче вдосконалити свої знання мови.

1. Підручники та книги популярного видавництва CLE International, для вивчення французької мови, чия література представлена в понад 100 країнах світу. Всі вони відповідають загальноєвропейським вимогам і призначені для різної вікової категорії, а також рівня підготовки.

2. Видавництвом Didier, заснованим в 1898 р, представлені навчальні посібники з французької мови, яким властиво поєднання досліджень в галузі науки і педагогічних експериментів. Головна його мета - полегшити вивчення мови, тому підручники і робочі зошити з докладними поясненнями доповнюються CD AUDIO / DVD, а також інтерактивними CD-ROM.

3. Підручники по граматиці французької мови спрямовані на вивчення частин мови (іменники, прикметники, прислівники, займенники, дієслова) і їх граматичних категорій, прийменників, артиклів, правил словотворення і структури пропозицій.

4. Dictionnaire Hachette Junior 8-11 ans - повний, зрозумілий і ілюстрований словник французької мови для учнів 8-11 років. Він містить: фонетичний алфавіт, 25 000 загальних слів і фраз, чіткі і точні визначення, більше 30 000 прикладів роботи в контексті, 5000 синонімів і антонімів, щоб збагатити словниковий запас, 2000. ілюстрацій, багато карт і атлас світу.

5. Підручники граматики і книги видавництва Hachette охоплюють різнопланову літературу, яка націлена на зміцнення навичок розмовної і письмової мови. Курси включають аудіо диски з діалогами носіїв мови. Окремо варто виділити колекцію книг DELF, з безліччю ілюстрацій, які спеціально спрямовані на підготовку до іспитів DELF, рівнів від A1 до B1.

6. Допомоги для підготовки до міжнародного екзамену з французької мови (тест DALF), який свідчить про ступінь володіння мовою на найвищих рівнях (С1 і С2).

7. Підручники для тих, хто вивчає французьку в школі, як 2-й іноземну мову, автора Клименко Ю.М. Вони збудовані на принципах комунікації і розвитку мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання і письмо.

8. Підручники французького від авторів Чумак Н. П. та Кривошеєва Т. В. чудово підійдуть дітям, які навчаються в школах з поглибленим вивченням мови.

9. Книга для читання Contes d'ici et d'ailleurs - це збірка оповідань з різних континентів і різних епох, таких авторів, як Шарль Перро і Біраго Діоп. Всі зібрані історії пропонують жартівливі або релігійно натхненні розповіді, які вчать тому, що відбувається в світі.

avtweb