Harry Potter

Harry Potter

Таблицею
Списком

Harry Potter - купити книги про гаррі поттера на англійській мові

j.k. rowling

«Гаррі Поттер» - це ціла колекція захоплюючих романів, написаних англійською творцем Дж. Роулінг. У них розповідається про життя юного чарівника і його кращих друзів - Герміони і Рона Візлі, які навчаються в Школі магії та чаклунства Хогвартса.

Наш інтернет-магазин Oxford-book.com.ua пропонує купити адаптовані книги англійською «гаррі поттер», які були створені для захоплюючого дозвілля. Вони допоможуть поринути в чарівний світ з улюбленими героями, а також розширити кругозір, і поліпшити рівень володіння мовою. Читаючи роман в оригіналі, твір розкривається абсолютно по-іншому, залишаючи незабутні враження.

Які книги про гаррі поттера англійською можна купити в нашому інтернет магазині?


Приголомшлива можливість володіти всіма сім'ю книгами:

 • «Гаррі Поттер і Філософський камінь» - harry potter and the philosophers stone
 • «Гаррі Поттер і Таємна кімната» - harry potter and the chamber of secrets
 • «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» - harry potter and the prisoner of azkaban
 • «Гаррі Поттер і Кубок вогню» - harry potter and the goblet of fire
 • «Гаррі Поттер і Орден Фенікса» - harry potter and the order of the phoenix
 • «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка» - harry potter and the half-blood prince
 • "Гаррі Поттер і Дари смерті". - harry potter and the deathly hallows


 
Інші книги з серії Гаррі поттер англійською мовою

 

 • «Всесвіт Гаррі Поттера» (The Universe of Harry Potter) - це паралельна, вигадана реальність, створена автором К. Роулінг. Вона схожа на нашу всесвіт, за винятком того, що існує магія і присутні незначні географічні та історичні відмінності. «The Universe of Harry Potter» спочатку представлялася в формі серії книг про Гаррі Поттера, але, в світлі популярності було створено кілька супутніх книг і фільмів про юного героя.
 • Приготуйтеся бути зачарованими сліпучим зображенням Джима Кея чарівного світу і всіма улюбленими персонажами в кольоровому ілюстрованому виданні Harry Potter Illustrated Edition - улюбленої дитячої книги «Гаррі Поттер і Філософський камінь». Вічна класика Роулінг, чудові ілюстрації Кея зачарують шанувальників і нових читачів.
 • Гарний коробковий набір Harry Potter Children's Edition, з неймовірною дитячої привабливістю, що містить всі сім романів про юного чарівника в м'якій обкладинці - це нові випуски класичних і користуються міжнародною популярністю серій, відзначених безліччю нагород. Шість років чарівництва, пригод і таємниць, приголомшлива можливість володіти всіма сім'ю титулами, роблять цей фантастичний коробковий набір ідеальним подарунком для шанувальників Гаррі Поттера різного віку.
 • Тепер всі шість книг «гаррі поттер» англійською для дорослих (Harry Potter Adult Edition) доступні разом в елегантному твердій палітурці в штучної упаковці. Слідуйте за героєм з його перших днів в Школі чаклунства і чарівництва Хогвартса, через його численні пригоди з Герміоною і Роном, до його зіткнень з суперником Драко Мелфоя і жахливим професором Снейпом. Від захоплюючих пошуків Каменя Чарівника до Турніру Трьох Чарівників, кожне пригода більш захоплююче і хвилююче, ніж його попередник.
 • Єдина різниця між цими двома виданнями - обкладинки книг. Причина, по якій були створені версії для дорослих, полягала в тому, що, коли вони хотіли читати роман про Гаррі Поттера, їм було соромно брати книгу в дитячому оформленні. Тому і були створені «Дорослі версії» (Adult Edition) зі зміненою обкладинкою.
 • Ексклюзивне видання «Гріффіндор Хаус», «Гаррі Поттер і Таємна кімната», - колекція, яку обов'язково необхідно придбати всім шанувальникам Гаррі Поттера. Випущені в честь 20-ї річниці першої публікації роману, ці чарівні колекційні «Ювілейні видання» в твердій палітурці мають гладкі чорні обкладинки з деталізацією в кольорах будинків в Гогвортсі. Гріффіндор випускається з червоним і золотим. Хаффлпафф має жовтий і чорний. Слизерин - зелений і сріблясто-сірий. Равенкло - традиційний синій і бронзовий. У кожній книзі представлені чудові малюнки на обкладинках будинків і ілюстрації ліній інтер'єру. Розважальні бонуси, ексклюзивні для кожного будинку, супроводжують весь роман.
 • Бібліотека Хогвартса (The Hogwarts Library) - колекційний набір в твердій палітурці зі світу Гаррі Поттера, що містить нові красиві видання - «Квідич крізь віки», «Фантастичні звірі і де їх шукати», «Гаррі Поттер і Прокляте дитя», «Казки про Бідла Барді ». Бібліотека Хогвартса - колекція для будь-якого чарівника. Прагнуть до вивчення чарівництва знайдуть в скарбниці магічні факти, додаткові замітки професора Албуса Дамблдора і ілюстрації від Ж.К. Роулінг.
 

Купити книги Гаррі поттер англійською в інтернет магазині Україна Київ

Художня література в оригіналі від інтернет-магазину Oxford-book.com.ua - прекрасний помічник на шляху самостійного вивчення іноземної мови. Захоплюючі книги «Гаррі Поттер» англійською, від популярних світових видавництв, - відкриють двері в світ нових знань і захоплюючих пригод з улюбленим персонажами. Доступні ціни та оперативна доставка в усі регіони країни.

 


avtweb