University Writing Course

University Writing Course

Таблицею
Списком

Ціна і відгуки на підручник The University Writing Course купити книги Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

The University Writing Course - підручник, який розроблений спеціально для теперішніх та майбутніх студентів закордонних університетів, які потребують підвищення своїх знань англійської мови для успішного завершення навчання. Книга вимагає від учнів рівня знань не нижче В2, Upper-Intermеdiate, який тим не менше вимагає систематичної доопрацювання і відточування.

Для студентів, які ще не досягли В2, Upper-Intermеdiate і знаходяться на більш низькому рівні, підручник допоможе швидко перейти на наступний щабель. Книга розбита на юніти, які включають текстові блоки і практичні вправи, спрямовані на розвиток письмового навички, а також список найбільш актуальних фразових виразів. Додатково, в посібник передбачений розділ з відповідями, які допомагають здійснювати самоконтроль виконаних завдань, аналізувати і відстежувати реальний прогрес рівня знань.

Підручник The University Writing Course забезпечує поступове, систематичне відточування навичок письма, надаючи студентам можливість, як у класі, так і самостійно виконувати вправи, вивчати граматичні структури і застосовувати їх на практиці, виробляючи правильна побудова писемного мовлення.

avtweb