Business Objectives International Edition

Business Objectives International Edition

Таблицею
Списком

Книги Business Objectives International Edition

Реалії сучасного життя такі, що просто неможливо обійтися без знань англійської мови. Адже він необхідний для подорожей, при працевлаштуванні, просуванні по кар'єрних сходах і т.д. На ньому спілкуються фактично всі професійні спільноти в світі. Вивчити англійську мову максимально швидко і ефективно допоможе курс Business Objectives International Edition. Це сучасний курс, який представляє собою доступний рівень мови, орієнтований на ділових людей. Тут присутня чітка граматична структура і завдання, які допомагають використовувати особистий досвід справжніх фірм. Представлений тільки оригінальний матеріал, який сприяє оптимальному розвитку навичок в бізнесі.

Деякі особливості курсу Business Objectives International Edition

Якщо говорити про особливості даного посібника для вивчення англійської мови, то варто відзначити нові аудіозаписи з переважанням північноамериканських голосів, які включають широкий спектр немісцевих акцентів, тому ви зможете спілкуватися абсолютно на різних діалектах. Ви будете розуміти людей з різних куточків земної кулі, а вони будуть розуміти вас. Оновлені книги викладачів і книги для студентів з інтерактивним диском, надають гнучкий пакет для змішаних навчальних рішень, включаючи лексику, граматику, вирази і додаткову практику прослуховування.

На відміну від курсу Business one: one, тут присутній робочий зошит, яка призначена для виконання граматичних вправ до основного підручника для студента курсу. У робочому зошиті представлені вправи, які логічно пов'язані з матеріалом, поданим у підручнику для студента. Передбачені відповіді до всіх вправ, тому студент може самостійно контролювати свої знання. В курсі передбачена велика кількість корисних вправ і вправ, призначених на повторення - це істотно підвищує рівень ефективності.

Купити курс Business Objectives International Edition в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви завжди могли купити курс ділової англійської Business Objectives International Edition і інші посібники для вивчення іноземних мов. У каталозі представлена виключно сертифікована наукова література, яка надається офіційними постачальниками видавництв. Безпосередня співпраця з видавництвами сприяє тому, що ви не тільки купуєте оригінальну продукцію, а й можете зробити це за цінами на 10-20% нижче, ніж в мережевих магазинах.

Якщо виникнуть складнощі при виборі з такого широкого асортименту, на допомогу завжди готовий прийти наш досвідчений менеджер-консультант. Він підбере оптимальне рішення, яке буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Для постійних клієнтів та оптових покупців передбачені знижки і бонуси. Доставка здійснюється в будь-який регіон України: Київ, Одеса, Миколаїв, Львів та інші області.

avtweb