Playtime

Playtime

Таблицею
Списком

Підручник і книга Playtime Плейтайм купити Київ Україна від Oxford University Press

Автор: Claire Selby

Оксфордські фахівці відомі у всьому світі своїм інноваційним підходом до вивчення англійської мови. У нашому інтернет-магазині ви можете побачити багато сучасної оксфордской літератури - як для дорослих, так і для самих маленьких. Наприклад, серія книг Playtime призначена для діток від 3 до 6 років. Вивчення англійської мови пропонується в цікавій ігровій формі. Тому малюки можуть дізнаватися нову інформацію з інтересом, а заняття відбуватимуться без рутини і нудьги.

                Підручники Playtime: особливості та комплектація матеріалів

Курс Playtime є 3-рівневим. У комплект матеріалів кожного рівня входять:

книга вчителя; teachers book
підручник; class book
диск; audio cd
робочий зошит; workbook
матеріали для мультимедійної дошки. itools
 
Рівні вивчення: Playtime A, Playtime B, Playtime Starter
 
Щоб дітям було весело, а навчання проходило ефективно, фахівці передбачили для них захоплюючі завдання, які допомагають засвоювати новий матеріал в невимушеній формі. Цікаві історії та пісні роблять навчання нетривіальним.

Виклад матеріалу будується по сюжетним принципом. Стилі навчання втілені в ігрових персонажах:

ракеті;
прутику;
зірці;
Мелодії.
 
Гнучкість навчального процесу забезпечується різноманітністю матеріалів для вчителя. Дружня лялька Мавпочка знайомить дітлахів з мовою за допомогою пісень, захоплюючих історій і навіть виробів своїми руками. Незважаючи на таку ігрову форму подачі матеріалу, в підручниках Playtime відображений серйозний міждисциплінарний підхід, який адаптований до навчання самих маленьких.

Дітей знайомлять з життям британських ровесників, а батьки можуть ефективно підключитися до навчання вдома, оскільки для них і дітей розроблений спеціальний сайт. Він призначений для навчання не тільки в школі, але і вдома.

                Детальніше про курс

Понад 60 уроком рівнів А і В можна розширити, використовуючи додаткові 30 уроків з робочого зошита. 54 основних і 30 додаткових уроків у рамках рівня Starter дають дітям необхідну базову інформацію, актуальну для їхнього віку.

Міні-дидактичні матеріали з стікерами і прес-фігурками роблять навчальні матеріали не тільки ефективними, але і цікавими для дітей. При цьому підручник містить відсилання до домашнього навчання, щоб дітям було цікаво пізнавати англійську мову і інтегрувати ці навички в своє життя.

                Наші переваги

Якщо вас цікавлять книги Плейтайм, а також інша оксфордська література (як для дітей, так і для дорослих), зробити замовлення в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми відправляємо пропоновані книги не тільки до великих міст (Київ, Харків, Львів, Одесу), але і по всій території країни. Знайомтеся з асортиментом, представленим на наших віртуальних полицях, і робіть свій вибір. А ми, в свою чергу, пропонуємо лояльну цінову політику і швидку доставку замовлених вами книг. Ласкаво просимо!

avtweb