Solutions Third Edition (Ukraine)

Solutions Third Edition (Ukraine)

Таблицею
Списком

підручник і книга Solutions Third Edition купити Київ Україна (Ukraine) від Oxford University Press

Автор: Tim Falla and Paul A Davies

Оксфордські книги - навчальні матеріали, які постійно удосконалюються і знаходять все більшу популярність у педагогів і студентів у всьому світі. Яскравим прикладом є серія книг Solutions Third Edition (Ukraine), яка адаптована під Україну. Вона враховує наш менталітет, особливості навчального процесу та інші фактори, що впливають на успішність навчання.

Дані матеріали містять гриф Міністерства освіти і науки, тому вони будуть оптимальними для підготовки до незалежного зовнішнього оцінювання. Якщо ви хочете замовити підручники Solutions Third Edition (Ukraine) в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших українських містах, зробити це можна в нашому інтернет-магазині.

                Зміст навчальних матеріалів

Комплектація даної серії є стандартною - книга для вчителя, підручник, робочий зошит та диск. Серія спрямована на навчання англійській мові підлітків. Вона складається з таких рівнів:

Elementary;
Advanced;
Pre-Intermediate;
Intermediate;
Upper-Intermediate.
 
Книги спрямовані на те, щоб учні не тільки оволодівали навичками читання і усного мовлення, а й вчилися впевнено спілкуватися і висловлювати свою думку англійською мовою. Це дасть їм можливість комфортно себе почувати в англомовному середовищі. Розмаїття тем дозволяє відчутно поповнити словниковий запас, а ефективність методик стає запорукою комфорту в процесі оволодіння новими знаннями.

                Переваги робочого зошита

Крім переваг, характерних для книг, варто відзначити також плюси робочого зошита даної серії. Вона дає можливість закріпити засвоєну інформацію завдяки продуманим завданням, запропонованим до поетапного виконання.

Важлива особливість зошити - то, що в ній міститься інформаційна підтримка для учнів, у яких виникли труднощі з виконанням завдань. Також є можливість ефективної роботи онлайн, щоб закріпити інформацію, отриману під час уроків.

Комплект серії: DVD, Class CD, Student book, Teachers book, Workbook
В онлайн-версії, до якої отримують доступ користувачі робочого зошита, можна користуватися:

аудіозаписами, які сприяють сприйняттю англійської мови на слух;
рекомендаціями, завдяки яким навчальний процес можна зробити для себе ще більш продуктивним.
Працюючи з навчальними матеріалами даної серії, учні знайомляться з різними типами і стилями текстів. Цей навик їм необхідний для іспиту, а закріпити його дозволяють вдало підібрані приклади.

Якщо ви хочете придбати підручники Solutions Third Edition (Ukraine), в нашому інтернет-магазині це можна зробити за гнучкими цінами. Також ми пропонуємо клієнтам оперативну доставку і ряд інших переваг сервісу.

avtweb