English File (Third Edition)

English File (Third Edition)

Таблицею
Списком

Книги English File

Поєднання повністю нових уроків, оновлених текстів і вправ, разом з кількома оновленими і доробленими уроками з New English File - English File third edition представляє оптимальне поєднання мови, мотиваційних завдань і завдань на говоріння.

English File third edition надає підтримку для вчителів та учнів. Teacher's Book містить більше ста матеріалів для копіювання, щоб заощадити час на підготовку, а також додаткові поради та ідеї. iTools дає можливість для інтерактивних занять з Student's Book, Workbook and Teacher's Book. iTutor допоможе учневі вивчити пропущений урок або завдання, з відео і аудіо супроводом, так званий інтерактивний репетитор. Учні можуть вивчати або практикувати говоріння, слова і граматику, куди б вони не йшли, завдяки додатку Pronunciation App.

Приклади матеріалів, доступних на сайті English File:

  • гнучка структура забезпечує всім необхідним для занять у класі і за його межами
  • вдосконалені тексти та аудіювання поліпшать розмовні навички учнів
  • чотириступінчаста програма навчання з чітким акцентом на вимову, плюс набір вправ для практики і поліпшення граматики
  • навчальний відео контент
  • Oxford Online Skills Program направленна на поліпшення читання, письма, аудіювання та вимови. Вчителі можуть скористатися онлайн системою Learning Management System для легкого управління і оцінювання прогресу учня
 

Купити підручники English File в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники English File в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb