Academy Stars

Academy Stars

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Academy Stars купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Курс Academy Stars розрахований на дітей від 5 до 12 років з елементарним володінням англійської (рівня А1 і А2). Він розроблений педагогами з точним академічним підходом і спрямований, в першу чергу, на розвиток комунікативних навичок і розмовної англійської.

Цей курс - не просто частина освітнього процесу. Він перевершує всі методички, доступні викладачам в школах, і створений спеціально для розширеного вивчення англійської. Саме такий підхід, нарівні з простими і захоплюючим завданнями, дозволяє юним учням швидко домагатися приголомшливого успіху у вивченні англійської мови.

Зрозуміло, якісно навчання англійській неможливо без репетитора, викладача або зацікавлених батьків. Саме для них в курс включені:

  • Візуальні «будівельні блоки», у вигляді яких подається елементарна граматика.
  • Графічні матеріали для простого засвоєння і охоплення зорової пам'яті нарівні зі слуховий.
  • Жива анімація, що дозволяє захопити навіть самих юних учнів. Їм буде цікаво поговорити з намальованими героями.
  • Гнучка тестова система, що дозволяє об'єктивно і повно оцінити прогрес кожної частини курсу.


Програма розроблена таким чином, щоб уникнути класичного марного заучування. Курс повністю занурює учнів в англомовне середовище завдяки різнобічним уроків. Вони охоплюють вправи для візуального і слухового сприйняття, навчають читання й мови. Все це розвиває не просто ефективне знання англійської мови для повсякденного життя, але і робить дитину більш впевненим.

Навчання проходить крок за кроком, що дозволяє етап за етапом освоювати іноземну мову. Точні інструкції дозволяють впоратися з освітнім процесом навіть недосвідченим викладачам і батькам дитини.

Рівні книг Academy Stars: Academy Stars Starter, Academy Stars 1, Academy Stars 2, Academy Stars 3, Academy Stars 4, Academy Stars 5, Academy Stars 6.

У навчальний комплект курсу входить:

  • Компакт диски Class audio CD
  • Підручник для учня Student book
  • Робочий зошит ученікаWorkbook
  • Книга для учителя Teachers book
 

Класична система освіти фактично надає дітям вчитися самим з невеликою допомогою вчителя. А розроблена в академічних колах програма Academy Stars дозволяє дійсно навчити дитину англійської за вашої активної участі.

Між частиною для учнів (завдання і практична частина) і інструкцією для батьків є прямий зв'язок. Це дозволяє вивести вивчення мови на новий, особистий рівень. Більше не буде поділу роботи на вчителя і учня: тільки завдяки міцному зв'язку обох сторін досягається швидкий результат.

Жоден урок курсу не проходить просто так. Вони навчають дитину не тільки англійської, але і розвивають критичне мислення, допомагають зміцнити міжособистісні зв'язки і придбати соціальні цінності. Вправи розвивають самостійність і стануть для малюка першими кроками до успіху.

Це унікальний симбіоз традиційного підходу до навчання (учитель-учень) і сучасних технологій комунікації. Ще одна характерна особливість курсу - він готує учнів до міжнародних іспитів, даючи плавний старт для закордонної освіти.

avtweb