Business English Handbook

Business English Handbook

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Business English Handbook купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Business English Handbook - компактний довідник англійської мови. Він буде відмінним доповненням до освітнього процесу для учнів середньої та старшої школи із середнім знанням мови. Він дозволяє заповнити прогалини в знаннях або стати швидкої підказкою в складних ситуаціях.

Курс включає в себе:

  • Книгу Business English Handbook;
  • Аудіо компакт-диск.
 

Книга поділена на два великі розділи. Вони розділені на 12 пунктів, які охоплюють область маркетингу, фінансів, технології та виробництва. Додатково представлені пункти ділового спілкування, яке включає в себе підказки для презентацій, поради для переконливого спору і уроки ефективної листування.

Кожен блок завершується спеціальною картою, яка містить повне графічне виклад представленої інформації. Це дозволяє більш повно представити інформацію і закріпити її.

За цим блоком слід практична частина, що складається з усних та письмових вправ. Наявність аудіо-матеріалу «оживляє» інформацію, дозволяє наблизитися до англійською мовою від носіїв. Матеріалу містить справжні інтерв'ю носіїв мови, фахівців в обраній області: бізнесменами, директорами і т.д.

Книга створена, в першу чергу, для поглиблення знань ділової англійської. Її використовують як додатковий матеріал для просунутого рівня знань (B2-C1).

avtweb