Culture View

Culture View

Таблицею
Списком

Ціна на Culture View купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Culture View - DVD матеріали, представлені в зручному для вивчення вигляді. Вони охоплюють 6 основних тем для вивчення повсякденного англійської: будинок і школа, їжа, спорт, транспорт і зовнішність. Кожен сценарій - це завершена історія, яка дозволить заглибитися у вивчення живого англійського, що застосовується в повсякденному житті.

Курс розрахований на учнів середньої і старшої школи, у яких вже є базове знання мови. Він може використовуватися як доповнення до освітнього процесу або як окремі уроки для репетиторів. Курс спрямований на розвиток навичок живого спілкування, пізнання соціального життя англомовних країн.

Кожен диск містить 6 ігрових сюжетів для легкого вивчення і 6 документальних частин для 100% занурення в жива англійська мова від носіїв. Кожен урок доповнений уроками двох різних рівнів складності. Завдяки цьому їх можна використовувати для учнів з різним рівнем підготовки.

У навчальний комплект курсу входить:

- Компакт диски Culture View 1 і 2 рівня.

Відео-матеріал доступний як з субтитрами, так і без них. В останньому випадку забезпечується максимальне занурення в тему. Додатково курс містить робочі листи двох рівнів складності і спеціальні замітки для вчителя, що дозволяють зручно планувати кожен навчальний день.

avtweb