New Headway 4th Edition

New Headway 4th Edition

Таблицею
Списком

Книги New Headway 4th Edition

Найбільш продаваний у світі курс з англійської мови, що містить ідеально збалансовану програму навчання з великим упором на граматику. Зі своєю перевіреною методологією, New Headway - курс на який можна покластися. Сильний акцент на граматиці, ясна лексика і робота над навичками - це те, що дадуть вам заняття з даного курсу. Постійні оновлення залишають актуальність матеріалу і величезному числу доповнень, включаючи цифрові ресурси.

Автори Ліз і Джон Сорс розробили набір принципів для навчання:

граматика - ядро мови, при навчанні та вивченні
велика різноманітність практичних завдань, що розвивають навички для вивчення мови
вирази, які використовуються в повсякденному житті (особливо розмовної англійської), також займають місце в програмі; вони можуть бути соціальними, функціональними, ситуаційними і ідіоматичними.
Добірний матеріал і вправи, стимулюють і мотивують до вивчення англійської мови дорослих і підлітків. Курс поєднує кращі з традиційних методів з сучасним підходом, допомагаючи учням ретельно і плавно освоїти англійську мову.

Ключові характеристики:

  • зрозумілий, покроковий підхід до граматики
  • строго окреслена лексична програма, що концентрирується на: вивченні нових слів із словникового набору; надбання хорошої звички - вивчанні словника; розробці взаємин фонетики й орфографії
  • Teacher's Books дає методологічні рекомендації з побудови уроку і додаткові матеріали


Купити підручники New Headway 4th Edition в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники New Headway в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb