Solutions

Solutions

Підкатегорії


Таблицею
Списком

Книги Solutions англійська мова

Це п'ятирівневий курс від видавництва «Oxford University Press», розрахований для учнів одинадцяти - вісімнадцяти років. Проведення занять з даного курсу дають ядро для розвитку письма і виводять розмовну англійську на новий рівень. Застосування підручника Solutions для підготовки до випускних іспитів стане прекрасним рішенням, оскільки, в ньому на це зроблено великий акцент. Доступна структура і покрокові вправи підготують учня до впевненого використання англійської мови.

Використовуючи даний підручник у своїй програмі, вчителі, особливо відзначають, що в ході навчання, розмовна мова учнів стає природніше і впевненіше.

Ключові характеристики:

одна сторінка - один урок, будова проста у використанні, яка заощаджує дорогоцінний час;
підліткова тематика і персоналізована активність, спрямована на молодих учнів;
кожен урок розпочинається твердженням «я можу», показуючи учням, що вони доб'ються результату;
говоріння інтегровано в усі уроки, щоб дати можливість практикуватися;
учні отримують маси практики від Class Audio CDs, Student's Book, Workbook;
додасть впевненості учням і поліпшить їхні екзаменаційні оцінки за допомогою інтерактивних тестів в кінці кожного блоку.

Купити підручники Solutions в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Solutions в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb