Oxford Word Skills

Oxford Word Skills

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Oxford Word Skills купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Oxford Word Skills - серія підручників, основне завдання яких вивчити і практично відпрацювати слова і вирази. Посібники удостоєні нагороди імені герцога Единбурзького, яка була присвоєна в 2009 році, за заслуги в методиці вивчення англійської мови. Посібники схвалені англомовним союзом. Всі ці факти говорять про те, що серія здатна вивести знання мови на абсолютно новий рівень, ознайомивши учнів зі словниковим запасом, необхідним для живого спілкування на будь-які теми.

Конструктивно підручники складені в стандартному вигляді - теорія та вправи для застосування її на практиці плюс аудіо диски. Також, курс дозволяє з однаковою ефективністю займатися вивченням як самостійно, так і в класі з учителем. На додаток до Oxford Word Skills, передбачено продовження серії ще двома книгами Idioms and Phrasal Verbs, які надають можливість використовувати словниковий запас в зв'язці з ідіомами, фразовими дієсловами, використовуваними в повсякденному житті.

У серію входять:

  • Oxford Word Skills Basic - A2, Elementary - B1, Pre-Intermediate. Посібник з аудіо диском для відпрацювання вимови, сприйняття мови на слух. У міру навчання, учень зможе розповісти про себе, сім'ю, будинку, звичках. Розвине здатність міжособистісного спілкування, відпрацює навички спілкування в громадських місцях.
  • Oxford Word Skills Intermediate - B1 +, Intermediate - B2, Upper-Intermediate. Лексичний матеріал спільно зі словниковим запасом дозволять учням говорити багато і по суті про навколишній світ, свої почуття, описувати дії, навчаться приводити аргументи, дісскусіровать на різні теми.
  • Oxford Word Skills Advanced - C1, Advanced. Н цьому рівні студенти вже можуть застосовувати ідіоми, включати в свою промову складні словосполучення, застосовувати лексику з різних областей академічної англійської.
  • Idioms and Phrasal Verbs Intermediate - B1 +, Intermediate - B2, Upper-Intermediate. 1000 нових ідіом, які вмістилися в 60 уроків. Підручник, який познайомить з тонкощами почуття гумору, дозволить пожвавити свою промову, внести в неї вираз і акценти.
  • Idioms and Phrasal Verbs Advanced - С1, Advanced. По закінченню навчання, студент зможе впевнено оперувати поняттями, вільно говорити на незнайомі теми, не викликаючи почуття ніяковості у співрозмовника. Книга познайомить з метафорами, фразовими дієсловами, сленговими виразами.

avtweb