Happy Hearts

Happy Hearts

Таблицею
Списком

Книги Happy Hearts

Триступеневий курс англійської мови, призначений для дітей 3 - 6 років. Курс розвиває аудіювання, розмовну мову, також дає основу читання і письма для маленьких учнів, за допомогою мистецтва, музики і вправ. Це забезпечує просте, але ефективне навчання новій мові, використовуючи ретельно градуйовану програму навчання з залученням чарівних персонажів, які не залишать учнів байдужими.

Ключові характеристики:

  • привабливість, гарне оформлення, матеріал орієнтований на дітей
  • забавні персонажі, які взаємодіють з учнями та навчають їх
  • барвисті картки з картинками
  • постери з поданням персонажів
  • надихаючі пісні і віршики
  • картки з розповідями


Купити підручники Happy Hearts в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Happy Hearts в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb