Welcome

Welcome

Таблицею
Списком

Книги Welcome

П'ятирівневий курс англійської мови, призначений для молодшої школи. Заняття проходять у дуже захоплюючій формі, учневі належить перенестися в світ чарів і знань, де гідом буде джин Масід, який не дасть скучити. Під час подорожей учневі належить виконувати цікаві завдання, які сприяють ефективному вивченню англійської мови. Курс Welcome відмінний варіант вивчення англійської мови в захоплюючій та пізнавальній формі.

Ключові характеристики:

  • барвисті картинки представляють лексику
  • розвиток лексики та граматики за допомогою інтерактивних занять
  • пісеньки та ігри
  • повторення пройденого матеріалу
  • кольоровий робочий зошит з наклейками


Купити підручники Welcome в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Welcome в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb