Cambridge Language Assessment Series

Cambridge Language Assessment Series

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Cambridge Language Assessment Series купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Вивчення англійської мови є цікавим і водночас складним процесом, який вимагає відповідальності, прагнення, завзятості, наполегливості. Існує досить літератури та навчального матеріалу, як для учнів, так і для викладачів, який висвітлює різні сторони і методології вивчення мови. Підібрати курс, найбільш відповідний під конкретні цілі більше не складає труднощів.

Для того, щоб адекватно оцінювати старання, прогрес, відсоток засвоєного матеріалу з точки зору різних критеріїв оцінки, викладачам необхідно знати, на які нюанси, перш за все, варто звертати увагу, як об'єктивно підійти до процесу зрізу знань і які саме тести надати учням, щоб виявити сильні сторони і прогалини в знаннях. Для відповіді на всі ці питання, спеціально розроблена ціла серія книг Cambridge Language Assessment Series, яка розповідає про основи оцінки в процесі вивчення англійської мови, всебічно висвітлюючи підходи і методи, які допоможуть ясно розуміти, що пройдено і що з цього затримався в пам'яті учнів.

У серію входять книги:

  • ASSESSING GRAMMAR - книга, яка допомагає визначити власні інструменти оцінки граматики учнів, представляючи собою повноцінний довідник, що увібрав в себе всі знання в цій галузі мови.
  • ASSESSING LANGUAGE THROUGH COMPUTER TECHNOLOGY - оцінка знань за допомогою комп'ютерних технологій стає найбільш звичним способом проведення тестувань в усіх освітніх установах. Книга розглядає теоретичні, практичні та методологічні питання комп'ютерної оцінки за допомогою комп'ютерних технологій.
  • ASSESSING LANGUAGES FOR SPECIFIC PURPOSES - розглядає критерії оцінки, виходячи з різних цілей вивчення англійської мови.
  • ASSESSING LISTENING - містить дослідження, проведені спеціально, для визначення кращих методів проведення аудіювання серед учнів, методологічні рекомендації по розробці власних тестів, які допоможуть оцінити здібності слухати і сприймати мову.
  • ASSESSING READING - найбільш сучасний довідник, який трактує оцінку читання англійською мовою.
  • ASSESSING SPEAKING - центральна і найскладніша частина вивчення мови, це саме розмовна частина. Оцінка цієї навички повинна проходити з особливою увагою. Книга розповідає про процес проведення оцінювання мови та актуальні тести, які допоможуть визначити реальний рівень знань і навичок учня.
  • ASSESSING VOCABULARY - книга, що надає структури, можливі методи і способи проведення тестів, як процедури по оцінці словникового запасу.
  • ASSESSING WRITING - лист є одним з головних навичок, яким студент повинен оволодіти в процесі навчання. Як оцінити, чому це потрібно, які основні завдання повинні бути поставлені для визначення знань з письма - на всі ці питання докладно відповість книга.
  • ASSESSING YOUNG LANGUAGE LEARNERS - містить повну інформацію про те, як оцінювати учнів, які завдання і методи необхідно для цього використовувати, наводяться оціночні тести, які можна вважати вдалою практикою, отриманої в світових школах вивчення іноземної мови.

avtweb