Access

Access

Таблицею
Списком

Книги Access

Чотириступінчастий курс англійської мови, призначений для учнів середньої школи. До складу кожного рівня входять 10 модулів, що займають 80 годин занять. Містить безліч захоплюючих тем, має барвисте оформлення і зрозумілу структуру. Приділено особливу увагу граматиці і лексиці. З даним курсом можна легко досягти результату, завдяки інтенсивним практичним завданням і розважальним вправам. Для запам'ятовування нових слів і словосполучень використовуються пісні.

Ключові характеристики:

  • розділи побудовані на певній темі
  • різноманітність текстів для читання
  • спільні діалоги
  • насичена практика всіх навчальних навичок
  • комікси і пісні
  • веселі оповідання
  • розділи для самоконтролю


Купити підручники Access в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Access в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb