Cambridge English Skills Real Reading

Cambridge English Skills Real Reading

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Cambridge English: Skills Real Reading купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Cambridge English: Skills Real Reading - це чотирирівнева серія практичних навичок у вивченні Кембриджського англійської. Курс був спеціально розроблений для дорослих і молодих людей, які бажають впевнено спілкуватися англійською мовою, де б вони не знаходилися - вдома, на роботі, в подорожі, на навчанні або в спілкуванні з англомовними друзями. Це видання поставляється з правильними відповідями на завдання.

Зосередивши увагу на темах «Робота і навчання» і «Соціальна життя і подорожі», серія створює впевненість завдяки заняттям на основі повсякденних ситуацій і текстів. Поради з навчання протягом всієї книги допомагають учням розробляти стратегії читання складних текстів.

Завдання по розширенню «Додатковою практики» спонукають студентів відмовитися від навчання і забезпечують більш практичну і дієву практику читання. Контрольні списки, засновані на позитивних твердженнях ALTE Can-do (Інші завдання зможе зробити), дозволяють учням побачити, чого вони досягли, і пишатися цим.

Ключова особливість навчального курсу «Кембридж Англійська: навички реального читання»:

  • Реальні теми і ситуації дають учням відчуття мети з самого початку.
  • В осередках «Чи знаєте ви?» - містяться культурні замітки, які допоможуть учням викласти те, що вони дізналися, в контексті.
  • Завдання «Класовий бонус» для парної і групової роботи дозволяють вчителям адаптувати матеріали відповідно до їх класами і дають учням ще більше можливостей зробити їх правильно.
  • Докладні навчальні замітки з ідеями розширення для кожної одиниці доступні для завантаження з www.cambridge.org/englishskills.
 

Щоб відчувати себе підготовленим до повсякденного життя в англомовному світі - реальне читання може бути саме тим, що потрібно, незалежно від того, навчається студент самостійно поодинці або в класі, разом з іншими учнями.

avtweb