English for Academics

English for Academics

Таблицею
Списком

Ціна на підручник English for Academics купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English for Academics - це професійний 2-рівневий курс комунікативних навичок для вчених і академіків, яким необхідно працювати і спілкуватися англійською мовою.

«Англійська для академіків» складається з 2-х частин і сконцентрований на професійний англійську мову, використання якого практикується в різних ситуаціях - від бесід на конференціях, обговореннях, дискусіях і презентаціях, до читання наукових текстів, написання рефератів, резюме та академічної листування:

English for Academics 1 - це 1-й ступінь академічної англійської мови, що відповідає рівням Pre-Intermediate (B1) - Intermediate (B1 +).
English for Academics 2 - 2-й ступінь у вивченні англійської для вчених, що відповідає рівням Intermediate (B1 +) - Upper-Intermediate (B2).

Наукова лексика в навчальних посібниках містить всебічний список важливих професійних слів, а безкоштовне аудіо-онлайн допомагає розвивати навички розмовної мови та аудіювання.

Курси англійської мови для наукових цілей (EAP) надають мовні інструкції для академічного навчання в американських університетах. До основних етапів вивчення відносяться:

  • розуміння на слух;
  • розвиток швидкості і чіткості мови;
  • читання;
  • граматика;
  • академічна лексика;
  • лист;
  • розвиток словникового запасу;
  • правильна вимова.
 

Розглянуті навички академічного навчання включають в себе: тестування та ведення професійних заміток, застосування словника, розуміння наукових лекцій, дослідні роботи і звіти по ним, навички аудіювання та розмовної мови «студентів» просунутого рівня, які зацікавлені у вивченні магістратури, вдосконалення навичок слухання в середовищі вчених.

Англійська мова для академічного навчання допоможе розвинути практичні вміння, необхідні для вирішення розширених есе і проектів, і заохочувати розвиток незалежного підходу до вивчення. Автентичні вихідні матеріали, тести з відповідями і докладні поради включені для того, щоб допомогти в підтримці і керівництві. Цей курс зажадає застосування стратегій, які вже вивчені, щоб дати можливість завершити проект самостійно.

Учні програми CAP повинні пройти курси англійської мови високого рівня для академічних цілей, отримавши бали (B) або вище, для зарахування в програму вибору наукового ступеня.

avtweb