Skills and Language for Study

Skills and Language for Study

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Skills and Language for Study купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Курс Skills and Language for Study розроблений спеціально для того, щоб ті, хто планує вступати до університетів міжнародного рівня, мали можливість підготуватися, і підтягнути свої мовні навички до необхідного рівня. Курс ділиться на кілька підручників і додаткових посібників, які охоплюють відповідні рівні підготовки від B1 +, Intermediate до C1, Advanced.

Серія підручників пропонує студентам на основі лекцій і наукових текстів, вчити англійську мову і разом з цим набувати нових навичок, які допоможуть в майбутньому швидко справлятися з величезним потоком інформації. Такий формат навчання готує майбутніх студентів до життя в університеті, а також навчить розуміти, характер даних, які будуть надходити щодня.

Курс ділиться на:

  • Основний компонент - Skills for Study, який розроблений з метою розвинути навички, які допоможуть в майбутньому добре вчитися в університеті.
  • Додаткова допомога - Language for Study, необхідно для того, щоб розуміти англійську мову, в академічному його варіанті, і з успіхом застосовувати його для спілкування.
 

Залежно від рівня підготовки посібника діляться на:

  • Посібники та підручники рівня 1 - B1 +, Intermediate. Підготує до того, що потрібно слухати і чути лекції, робити аналіз текстів, і при цьому розмежовувати, структурувати інформацію, висловлювати свою думку, перефразувати і узагальнювати.
  • Рівень 2 - B2, Upper-Intermediate. При прослуховуванні лекцій, які є досить об'ємним потоком інформації, кожен студент повинен вміти оперативно приймати її, обробляючи і записуючи тільки те, що є ключовими моментами. Посібник навчить порівнювати дані, вести дискусії, розуміти реферати, звіти, огляди літератури.
  • Skills and Language for Study 3 - C1, Advanced. Заключна сходинка курсу покаже майбутньому студенту, як потрібно організовувати самостійну роботу в університеті, оскільки, в навчальних закладах міжнародного рівня саме знань, придбаним за межами аудиторії, відводиться велика частина навчання. Тому, посібник допоможе розібратися, як підводити підсумки досліджень, працювати з графіками, оцінювати аргументи і обґрунтовувати свою позицію в обговореннях.
 

Комплектація курсу передбачає, чи можна завантажити аудіофайли, які допоможуть учням відпрацювати навички аудіювання, виконувати вправи, відпрацьовувати вимови. За підсумком навчання, кожен учень може підготуватися і вивести свої знання, навички на необхідний для успішного вступу до університету рівень.

avtweb