Grammar and Vocabulary for

Grammar and Vocabulary for

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Grammar and Vocabulary for купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Посібники Grammar and Vocabulary for спеціально розроблені для тих, хто досяг високого рівня знань англійської мови і починає роботу з підготовки до складання міжнародних іспитів. Кожна з книг містить не тільки різноманітні вправи, тестові заняття і завдання, а й відповіді для них, що дозволяє проводити підготовку та навчання самостійно.

У серію входять два підручника:

  • Grammar and Vocabulary for CAE & CPE with key - рівень підготовки С1, Advanced, С2, Proficienty (рівні, які відображають професійне володіння англійською мовою та володіння на рівні носія). Підручник містить ретельно відпрацьований матеріал, як лексичний, так і граматичний, який допоможе підготуватися до здачі іспитів САЕ і СРЕ. Повністю оновлене видання представляє своїм учням докладний опис структур і словникового запасу, необхідних при підготовці до здачі іспитів. Граматика розписана самим докладним чином для того, щоб студент чітко розумів, які саме структури і текстові конструкції повинні бути ідеально відпрацьовані. Особливу увагу делено і лексичним знань. Кожен розділ словника переглянутий авторами, з урахуванням відгуків від користувачів, що дозволило розробити посібник, сконцентроване на словах і фразах, які стануть незамінними на іспиті
  • Grammar and Vocabulary for FCE with key - рівень підготовки В2, Upper Intermediate. Підручник орієнтований на студентів і тих, хто вивчає англійську мову, для підготовки до здачі третього Кембриджського іспиту FCE. Автори книги розробили і надали для вивчення весь необхідний матеріал, як граматичний, так і лексичний, який допоможе успішно пройти процедуру здачі міжнародного іспиту. Особливу увагу розробники приділили проблемним словами і виразами, які найчастіше викликають труднощі при здачі іспиту. Граматична складова представлена всіма важливими аспектами, що дозволяють удосконалити вже набуті знання та отримати новий матеріал.
 

Величезна кількість різноманітних вправ, а також ознайомчі тексти до кожного уроку і тести після них, дозволяють підвищувати рівень знань, слідуючи чіткій системі. Книга дозволяє підготуватися до іспиту, отримати впевненість у власних знаннях і можливостях. Підручник містить відповіді для кожного завдання, тому учень може проводити самостійне навчання, здійснюючи систематичний самоконтроль.

avtweb