My First English Adventure

My First English Adventure

Таблицею
Списком

Ціна на підручники и книги My First English Adventuree купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Видавництво Pearson розробило спеціальний комплекс для вивчення англійської мови, цільовою аудиторією якого стали найменші і допитливі учні. My First English Adventure - книги для вивчення іноземної мови дітьми, починаючи з трьох років. Основне завдання курсу - ознайомлення з першими словами, постановка правильної вимови. Фундамент, який в майбутньому буде мати велике значення, оскільки вплине на стрімке, успішне вивчення мови.

Матеріал подається у формі усного та зорового сприйняття лексики. Завдяки тому, що кожен підручник або зошит вмістили в себе велику кількість кольорових ілюстрацій, процес навчання набуває веселий, ігровий характер. Додаткові матеріали допомагають вчителю вибудовувати уроки кожен раз на основі нового сценарію. Ілюстрації підручників демонструють пригоди знаменитих і улюблених героїв мультиків Дісней.

Весь курс градирень на рівні:

  • My First English Adventure Starter - найперша сходинка, яка знайомить малюків з англійською мовою. На цьому етапі учні дізнаються, як називаються їх частини тіла, вивчать кольору, спробують вітати один одного, назвуть своїх рідних, а також познайомляться з іграшками, їжею, тваринами і основними святами. Вся програма проходить виключно в усній формі.
  • My First English Adventure 1: Рівень перший - сходинка номер два, яка призначена для учнів трохи постарше. З цими підручниками займаються діти, вік яких 4-5 років. На основі вже пройденого матеріалу, дітям легше орієнтуватися в темах, тому для вивчення пропонуються облаштування будинку, кольору, розширюються теми іграшок, тварин, членів сім'ї. Більш детально вивчаються свята Різдво і День Народження.
  • My First English Adventure 2: Другий рівень - фінішна сходинка, завдання якої закріпити пройдений матеріал, а також трохи розширити словниковий запас новими темами.
 

Комплектація курсу передбачає наявність:

  • На стартовому рівні - постери, зошит учня і вчителя.
  • На першому - аудіо диск, відео диск, постери, зошит учня і вчителя, а також робочий зошит.
  • На другому рівні - аудіо диск для занять в класі, відео диск, диск з піснями, постреи, зошит для учня і вчителя і робочий зошит.
 

Книга для учителя вмістила в себе достатньо матеріалу, який допомагає викладачеві складати плани проведення заняття, містить необхідні коментарі до вправ, для того, щоб процес навчання проходив у легкій, невимушеній формі. Ресурс книги не обмежений виключно лексичним матеріалом.

Видавництво розробило спеціальні картки, для візуалізації понять і роботи з постерами, відео матеріалами. Що таке постери і як їх можна використовувати для підвищення ефективності проведення уроків, також розповість зошит учителя. Додатково, в книзі є опис ігор, в які можна грати всім класом і, звичайно ж, матеріали для оцінки навчання, демонстрації реальних результатів.

avtweb