Successful Writing

Successful Writing

Таблицею
Списком

Книги Successful Writing

Successful Writing має всі необхідні ресурси, які спрямовані на ефективний розвиток навичок письма на рівнях від intermediate до advanced. Підручник можна використовувати як доповнення до основного курсу, зміцнюючи навички письма учнів. У книзі для вчителя містяться відповіді до вправ підручника, додаткові матеріали, матеріали для ксерокопій та методичні рекомендації. Тексти містять актуальну інформацію з різних джерел, щоб заняття проходили цікаво і вабили учнів. Також у книзі для вчителя пропонується реалізація техніки «мозкового штурму». Учні пропонують слова та ідеї, пов'язані з темою заняття, а після записують їх на дошці. Дані дії дають можливість освоїти письмо, також підтягнути словниковий запас для подальшої реалізації.

Ключові характеристики:

  • великий обсяг текстів на різні тематики, дають можливість проаналізувати і застосувати лексику
  • насиченість теоретичними відомостями
  • екстенсивна практика техніки письма
  • різноманітність текстів для письма
  • розділ для перевірки знань
 

Купити підручники Successful Writing в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Successful Writing в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb