Wider World

Wider World

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Wider World купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Wider World - чотирьохрівневий курс для учнів середньої та старшої школи, розроблений спільними зусиллями двох медіа-гігантів Pearson і BBC. Підручники цієї серії дозволяють ефективно підготуватися до ЗНО та іспитів, що визначає рівень володіння англійською мовою, починаючи з 5-го класу.

Курс присвячений актуальним повсякденним темах, що дозволяє розвинути навички розмовної англійської мови. Вивчення соціальних, громадських, екологічних тим сприяє розвитку ключових освітніх компетенцій - загальнокультурної, комунікативної, інформаційної.

За допомогою Wider World учні опановують глибокими знаннями англійської, набуваючи міцні лексичні, фонетичні та граматичні навички.

Програма Wider World охоплює 4 рівня:

 • Beginner, відповідний загальноєвропейського А1. Підручник орієнтований на учнів з мінімальним словниковим запасом. Після закінчення курсу учень вміє розуміти і використовувати повсякденні фрази, задавати елементарні питання, взаємодіяти з співрозмовниками на базовому рівні.
 • Elementary (А2). Програма розрахована на учнів з базовим словниковим запасом (до 500 слів в активному вокабуляром), які володіють елементарними граматичними конструкціями. Після закінчення курсу учень може взаємодіяти зі співрозмовником, обговорюючи побутові теми.
 • Pre-intermediate. Wider World В1 орієнтований на розвиток навичок сприйняття на слух, усного та писемного мовлення, а також поповнення словникового запасу до 1000-1500 лексичних одиниць.
 • Intermediate. Після закінчення програми учень може брати участь в дискусіях на побутові і професійні теми.
 

Кожен рівень курсу включає:

 • Student's Book - основний компонент комплекту Wider World з актуальними темами та наповненням;
 • Workbook - книга з тренувальними матеріалами для тренування і практики лексичних / граматичних навичок, а також письмової та усної мови;
 • Active Teach - універсальний диск, на якому зібрані інтерактивні завдання, корисні матеріали для розвитку продуктивної мовленнєвої діяльності;
 • MyEnglishLab - онлайн-майданчик для викладачів і учнів, на якій можна проходити тести, виконувати інтерактивні вправи, відслідковувати результати навчання, проводити аналіз помилок;
 • Teacher's Book - книга, що включає методичні пояснення, інструменти для створення планів уроків, а також корисні додатки до тем занять.
 

Підручники серії Wider World містять унікальні розділи:

 • Vov Pops - розділ, створений на основі автентичних відеосюжетів виробництва ВВС, які були відзняті на вулицях Лондона. Представлений матеріал використовується на заняттях для активізації мовленнєвої діяльності.
 • Word Friends - розділ, в якому зібрані фрази і стійкі словосполучення, що використовуються для формування та відпрацювання лексичних навичок.
 • BBC Culture -розділ країнознавства, який знайомить учня з визначними пам'ятками, історично і культурно важливими подіями досліджуваного регіону або країни.

avtweb