Schritte international Neu

Schritte international Neu

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Schritte international Neu купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Німецька мова складна у вивченні. Але якісні книги та методичні матеріали полегшують навчальний процес як для викладача, так і для групи. Тому варто приділити увагу придбання доступних та інформативних підручників. Для молоді та дорослих це може бути курс Schritte international Neu від видавництва Хубер. Воно є одним з лідерів в своєму сегменті і видає підручники з 30 мов. Одне з пріоритетних напрямків - німецьку мову.

                Характеристики видання Schritte international Neu

Оновлений Шрітт Інтернешнл - це відмінні підручники для молоді та дорослих. Розраховані на людей, що орієнтуються на європейські мовні рівні, які є загальновизнаними. Робота по книгам Schritte international Neu дає можливість підготуватися до іспитів:

  • Zertifikat Deutsch;
  • Start Deutsch 1;
  • Start Deutsch 2.


Автори підручників системно попрацювали над їх структурою, тому книги є ефективними. Крім цього, вони орієнтовані на захоплюючий навчальний процес - щоб студенти не тільки опановували знаннями, а й отримували позитивні емоції, добре проводили час в навчанні.

Підручник для студентів Kursbuch відрізняється логічним і послідовним викладом інформації. У ньому учні знаходять контент, який присвячений не тільки темі німецької мови як такого, але і країнознавства. Такі знання будуть дуже до речі, оскільки дадуть можливість налагоджувати ефективну комунікацію і більш впевнено почувати себе під час подорожей. Інтегрована зошит Arbeitsbuch стає відмінним ресурсом для тестування нових навичок. Продумані вправи дають можливість на практиці закріпити теоретичні знання.

Педагога, який працює за цим курсом з групою, також не обділили. Для нього видана книга Lehrerhandbuch, яка доступна і інформативна. А контент на CD-диску вдало доповнює інформацію, викладену в перерахованих вище матеріалах.

                Переваги серії

Серед базових переваг даного курсу варто відзначити:

  • фото-історії, які привертають увагу і захоплюють;
  • об'єднання в одному сюжеті фото-історій підручника, що спонукає студентів проявляти інтерес до оволодіння новою інформацією та розвитку сюжетних ліній;
  • деталізована фонетична програма;
  • наявність щоденника, спрямованого на знайомство з новими навчальними техніками і фіксацію процесу навчання;
  • вправи для регулярного тренування писемного мовлення;
  • зручне тестування по завершенню кожної лекції;
  • пропозиція завдань в ігровій формі.
 

Хочете вигідно замовити книги Schritte international Neu в Україні? Це можна зробити в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Одесу, Львів та будь-який інший населений пункт, де є поштові сервіси. Також ми пропонуємо клієнтам переваги у вигляді регулярних знижок і безкоштовної доставки замовлень на суму від 2 тис. Грн.

avtweb