Schritte Übungsgrammatik

Schritte Übungsgrammatik

Таблицею
Списком

Ціна на книги Schritte Übungsgrammatik купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Незважаючи на те, що німецька мова є досить складним у вивченні, він дуже цікавий. Головне - подбати про підбір якісних підручників. Якщо вас цікавить розвиток граматичної компетентності, в цьому може допомогти книга Schritte Übungsgrammatik від видавництва Hueber. Це підручник з граматики, який знайомить з ключовими правилами німецької мови.

Якщо говорити про сам видавництві, то воно спеціалізується на навчальній літературі з 30 мов. Важливе значення в цьому переліку грає німецький. Компанія співпрацює з фахівцями, які орієнтуються в сучасних викладацьких підходах. Тому підручник Schritte Übungsgrammatik від видавництва Хубер відображає в собі актуальну інформацію в ефективному для вивчення викладі.

                Книга Schritte Übungsgrammatik від видавництва Hueber

Посібник Schritte Übungsgrammatik розраховане на підлітків і дорослих. Воно знайомить з німецькою мовою на рівнях А1-В1. Можна використовувати в якості ефективного доповнення до таких серій, як:

  • Schritte plus;
  • Schritte International.
 

Рівномірний упор робиться на знайомство з новим матеріалом на занятті з педагогом і самостійну роботу вдома. У книгу включені ключі до завдань, тому немає ніяких проблем з самопроверкой.

На кожну граматичну тему виділено 2 сторінки. Розглядаються такі її аспекти, як:

  • контекст граматичної ситуації;
  • правила застосування мовних норм;
  • необхідні пояснення;
  • вправи, розміщені згідно рівневої градації.
 

Якщо ви хочете купити книгу Schritte Übungsgrammatik в Україні, зробити це в Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших містах можна у нас. Клієнтам забезпечені приємні ціни і знижки при великих замовленнях.

avtweb