Das Testbuch Wirtschaftsdeutsch

Таблицею
Списком

підручники das testbuch wirtschaftsdeutsch київ Україна від видавництва Klett

Незважаючи на те, що німецька мова є не найпростішим в вивченні, якісна навчальна література здатна серйозно допомогти в цьому занятті. Наприклад, це можуть бути книги від видавництва Klett - одного з лідерів своєї галузі, що працює в сфері випуску навчальної та іншої літератури понад 100 років. Успішне поєднання багаторічних напрацювань і сучасних підходів - запорука ефективності пропонованих навчальних стратегій. Велика увага в них приділена комунікативному підходу. Він дає можливість учневі не тільки володіти необхідними знаннями і граматичної компетентністю, а й впевнено себе почувати в німецькомовному суспільстві.

            Особливості серії книг das testbuch wirtschaftsdeutsch

Підручники Das Testbuch Wirtschaftsdeutsch, які представлені в даному розділі нашого інтернет-магазину, розраховані на молодь і дорослих, які вже володіють базовим рівнем німецької мови. Авторами книг є М. Riegler-Poyet, В. Straub і R. Thiele. Пропонований рівень підготовки - В1-В2.

Оновлене видання книг спрямоване не тільки на те, щоб учні отримали необхідні знання для себе. Одна з його стратегічних завдань - підготувати їх до здачі тесту WiDaF. Тест був розроблений представниками німецько-французької Торгової палати. А ці навчальні матеріали пропонують не тільки модель тесту, але і підготовку до кожного з його розділів.

            Структура подачі інформації

Книги від видавництва Klett відомі як своїм ефективним навчальним контентом, так і його продуманою структурою. В даному випадку це стосується поділу підручника на 4 розділи:

  • граматику;
  • ділову лексику;
  • розуміння прочитаного;
  • аудіювання та розуміння почутого.
 

Результати модульних тестів, які містяться в книгах, дають учневі можливість зрозуміти, на якому рівні, відповідно до до Загальноєвропейської системою рівнів, йому вдалося пізнати німецьку мову.

Важливими допоміжними елементами серії є диски, скрипти і відповіді. Усе спрямовано на те, щоб учень отримав впевнені знання, які допоможуть йому адаптуватися в процесі взаємодії з німецькомовним суспільством.

            Переваги замовлення das testbuch wirtschaftsdeutschу нас

Якщо вас цікавлять підручники Das Testbuch Wirtschaftsdeutsch, замовити їх в Україні можна за вигідною вартості у нас. Ми пропонуємо вигідні ціни, знижки на оптових замовленнях і швидку відправку товару. Доставка здійснюється не тільки в Київ, до Львова, в Одесу або до Харкова, але і в інші міста і селища, де працюють поштові служби

avtweb