Natural Grammar

Natural Grammar

Таблицею
Списком

Книга Natural Grammar купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити онлайн підручник від видавництва Oxford University Press

Автор: Scott Thornbury

Оксфордські книги користуються великим попитом в сегменті навчально-методичної літератури. Їх рівень визнаний фахівцями з різних країн, а результати навчання за даними матеріалами свідчать про їх високу якість. В даному контексті не є винятком підручник Natural Grammar, який пропонують фахівці видавництва Oxford University Press.

У цій книзі пропонується граматика різних рівнів - від проміжного до додаткового (від Intermediate до Advanced). Великий упор робиться на те, щоб учні по книзі студенти здобули навички природного вимови. Це стане запорукою успішної адаптації в англомовному середовищі і побудови нових контактів.

                Принцип викладу матеріалу

Книга Natural Grammar побудована за принципом знайомства студентів з 100 основними ключовими словами англійської мови. Учням демонструється те, як вони використовуються. Це робиться на «живих» прикладах, а також - вдалих вправах, що сприяють розвитку граматичних навичок.

Таким чином, студенти набувають навичок:

  • грамотного викладу власних думок;
  • розуміння найбільш популярної англійської лексики і її природного застосування в автентичному контексті;
  • мотивації впевнено себе почувати в англомовному середовищі, якщо доведеться з нею взаємодіяти в рамках подальшого навчання, роботи або подорожей по світу.


Ці достоїнства роблять пропонований підручник затребуваним і популярним. Його продумана структура дозволяє студентам вивчати англійську мову ефективно і швидко. А інформація в ньому подана так, щоб навчальний процес був цікавим.

                Переваги придбання у нас

Хочете вигідно замовити книгу Natural Grammar в Україні? Це можна зробити не тільки в таких великих містах, як Харків, Київ, Одеса чи Львів. Наш інтернет-магазин відправляє оксфордские підручники в будь-яку точку країни, де працюють сервіси поштової доставки. Крім цього, ми забезпечуємо клієнтам такі переваги сервісу, як:

  • великий вибір оксфордской літератури;
  • актуальний асортимент;
  • гнучка цінова політика;
  • наявність на наших віртуальних полицях навчальних матеріалів як для дорослих, так і для дітей.
 

Замовити Natural Grammar і інші книги видавництва Oxford University Press у нас ви можете з відчутною вигодою. Ласкаво просимо!

avtweb