Oxford Guide to British and American Culture 2nd Edition

Oxford Guide to British and American Culture 2nd Edition

Таблицею
Списком

книга Oxford Guide to British and American Culture rупіть Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн

Книга Oxford Guide to British and American Culture 2nd Edition - це друге видання знаменитого путівника по культурі Великобританії та Америки. Дане видання знайомить учнів з оновленим контентом на тему культурної комунікації. Книга Окфорд Гайд ту Брітіш енд Американ Калчев пропонує учням безліч цікавої інформації, яка допоможе їм бути більш адаптованими в англомовній культурному середовищі.

Варто відзначити, що оксфордские фахівці, не випускаючи з виду граматику, великий акцент роблять на комунікативний підхід. Це пов'язано з тим, що у будь-якої людини в новому мовному і культурному середовищі є потреба в нормальній адаптації. Матеріал книги викладений так, щоб сприяти цьому завданню.

                Особливості Oxford Guide to British and American Culture 2nd Edition

В даному навчальному матеріалі ви знайдете інформацію по таким темам, як:

  • фольклор;
  • традиції;
  • легенди;
  • свята;
  • пісенна творчість (наприклад, колискові);
  • суспільні підвалини;
  • національні страви.


Також читач знайомиться з актуальних списком книг, іменами лауреатів престижних літературних премій. Йому дають можливість не тільки дізнатися базис за допомогою Oxford Guide to British and American Culture, а й отримати підказки, яка література допоможе більш детально познайомитися з культурним контекстом англомовних країн. Важливу роль в цьому процесі відіграє вибрану бібліографію, яку автори посібника пропонують для подальшого вивчення інформації.

Представлені теми викладені досить широко. Крім цікавого текстового контенту, користувач допомоги побачить понад 100 актуальних ілюстрацій. Цей ілюстративний матеріал робить процес навчання цікавішим і невимушеним.

                Цільова аудиторія книги

Пропонована книга стане відмінним придбанням для різних культурологічних курсів. Також нею можуть зацікавитися ті, хто перебуває на початковому етапі міжкультурних досліджень.

Хочете вигідно замовити посібник Oxford Guide to British and American Culture (друге видання) в Україні? Наш магазин дає можливість це зробити не тільки в Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших великих містах. Ми відправляємо замовлення в будь-який населений пункт нашої країни, де функціонують поштові сервіси.

avtweb