Oxford Word Magic

Oxford Word Magic

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Oxford Word Magic купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Оксфордські книги є прикладом якісного викладу матеріалу для ефективного навчання. Не дарма вони користуються великим попитом у педагогів і учнів у різних країнах світу. Лінійка навчальних матеріалів від видавництва Oxford University Press включає в себе безліч книг і серій - як для дорослих, так і для дітей. Британські фахівці докладають масу зусиль, щоб навчання проходило в захоплюючій і невимушеній манері.

                Популярні підходи

Якщо говорити про мовної компетентності, то її можна розділити на 2 важливих складових:

  • граматичну;
  • комунікативну.


Незважаючи на те, що людина може бути обізнаний в граматичних нормах, йому іноді важко адаптуватися в англомовному середовищі. Саме тому оксфордские фахівці роблять великий акцент на комунікативний підхід. Це стосується як дорослого, так і дитячого навчальної літератури. Не є винятком книга Oxford Word Magic. Вона дозволяє дітям ознайомитися з 1500 ключових слів, які стануть основою їх словникового запасу.

                Унікальність освітніх методик

Підручник Oxford Word Magic побудований по ефективному принципом - ключові слова згруповані за темами. Вони представлені в:

  • цікавих історіях;
  • привабливих ілюстраціях;
  • смішному гумористичному контенті.
 

До підручника додається диск. Це зручна мультимедіа-версія словника. До нього додаються такі елементи, як:

  • аудіо-супровід;
  • інтерактивні ігри;
  • вправи;
  • анімація.


Така насиченість навчального матеріалу спрямована на те, щоб дітям було цікаво в процесі знайомства з новою інформацією. Навчання проходить в спокійній веселій атмосфері, коли дитина мотивований отримувати нові знання.

                Вигідна покупка у нас

Шукаєте, де замовити підручник Oxford Word Magic від видавництва Oxford University Press? Наш інтернет-магазин оксфордской літератури пропонує не тільки цю книгу, але і безліч інших якісних сучасних навчальних матеріалів. Асортимент великий, а цінова політика є гнучкою. При великих замовленнях клієнтам пропонуються відчутні знижки. Тому замовляти оксфордские книги у нас вигідно для цілих класів, груп або навчальних курсів.

Купити підручники Oxford University Press в Україні у нас легко, адже доставка здійснюється не тільки в великі міста (Київ, Львів, Одесу, Харків), але і в будь-яку точку, де працюють поштові перевезення.

avtweb