Really Learn 100 More Phrasal Verbs

Really Learn 100 More Phrasal Verbs

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Really Learn 100 More Phrasal Verbs купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Really Learn 100 More Phrasal Verbs - унікальний ресурс, підручник з англійської мови, який вмістив в себе величезний лексичний запас різних фразових дієслів. Фразові дієслова - це дієслова, які повністю змінюють свій сенс, завдяки одному або декільком приводами, що йдуть відразу після них в реченні. Одним з популярних помилок є твердження про бідність англійської мови, яке повністю спростовується даними посібниками. Саме ці книги демонструють, наскільки багатий мову, як він рясніє різними ідіомами, фразовими дієсловами, лексичними зворотами.

Серія посібників представлена трьома книгами:

  • REALLY LEARN 100 MORE PHRASAL VERBS.
  • REALLY LEARN 100 PHRASAL VERBS 2ND EDITION.
  • REALLY LEARN 100 PHRASAL VERBS FOR BUSINESS.
 

Незалежно від видання і його спрямованості, в посібниках представлено 100 дієслів в алфавітному порядку. Автори не передбачили наявність пояснень, зате постаралися зробити матеріал максимально насиченим, цікавим, надавши безліч прикладів. Прочитавши приклад, учень повинен сам зрозуміти, про що йде мова, і як саме змінився сенс початкового слова. Це не тільки розвиває словниковий запас, а й стає поштовхом для пошуку незрозумілих слів, звертаючись за допомогою до словника.

Посібники містять вправи, які повинні закріпити пройдений матеріал. Завдання розраховані на утримання в пам'яті, як вивченого слова, так і всього обсягу книги. Підручники надають і ключі до вправ. Така структура сприяє самостійного вивчення англійської мови, з аналізом результатів, роботою над помилками, розвитком критичного мислення.

Книги рекомендуються для підвищення рівня знань, розвитку словникового запасу для учнів, рівень знань який досяг середнього Intermediate.

avtweb