Spotlight

Spotlight

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Spotlight купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Оксфордські книги - ефективні посібники для вивчення англійської мови. В даному розділі нашого магазину ви можете побачити книги Spotlight on Australia і Spotlight on Britain Second Edition. Пропонуємо ознайомитися з інформацією про кожного з цих видань.

                Spotlight on Australia

Даний навчальний посібник Спотлайт від Oxford University Press розповідає про Австралію, знайомлячи з її кожним штатом і територією. Читач в кожному розділі має доступ до актуального контенту, який розповідає про Австралію в таких сегментах, як:

  • історія;
  • сьогодення;
  • політика;
  • культура;
  • географія та інші аспекти.


Такий комплексний підхід оксфордських фахівців до викладу даних дозволяє ефективно ознайомити користувачів посібники з ключовою інформацією про Австралію. Вона стане в нагоді в процесі подорожей і ділового співробітництва з партнерами з цього континенту.

Додатковими перевагами книги Spotlight є:

  • барвисті ілюстрації, які дають можливість більш дохідливо сприймати тексти оповідань;
  • списки, що містять англійські слова в австралійському форматі;
  • дискусійні питання, спрямовані на те, щоб зробити акцент на аспектах, пов'язаних з міжкультурним порозумінням;
  • наявність в книзі цікавих ідей для дебатів, науково-дослідницької діяльності і більш глибинного вивчення представлених тем.


Книга Spotlight on Australia дасть можливість дізнатися про континенті ключову інформацію, необхідну для першого знайомства з ним.

                 Spotlight on Britain Second Edition

У книзі Спотлайт, яка стосується Великобританії, ви можете дізнатися про цій острівній державі багато цікавого. Посібник побудований тим же чином, що і Spotlight on Australia. Друге видання, яке пропонується в асортименті нашого магазину, містить оновлений контент. Це дозволяє власникам книги знайомитися з актуальною інформацією, яка зачіпає не тільки історію, але і сучасність країни.

Якщо ви хочете купити книги Spotlight on Australia і Spotlight on Britain Second Edition в Україні, в нашому інтернет-магазині це можна зробити за лояльною ціною. Крім пропонованих видань, ви побачите також багато іншого оксфордской літератури. Замовлення можна зробити не тільки в великих містах (Києві, Львові, Харкові, Одесі), а й будь-якому іншому населеному пункті, де є поштові сервіси доставки.

avtweb