Mission

Mission

Оберіть серію

Книги Mission

Mission - дворівневий курс англійської мови, призначений допомогти студентам успішно здати FCE іспити. Кожен розділ посібника прагне до розвитку мови і навичок, необхідних для здачі кожного пункту FCE. Його інноваційна структура дозволяє заглибитися у вивчення мови і підвищити навички, для швидкого прийняття рішень на іспитах і підвищення рівня володіння мовою в цілому. Курс вміщує актуальну і сучасну інформацію з різних джерел, а також лексичні вправи.

Ключові характеристики:

  • широкий спектр інформаційних джерел
  • інноваційні розділи - підвищують рівень володіння мовою, що дають необхідні навички для здачі іспиту
  • лексичні вправи
  • у кожному розділі присутні блоки словника і граматики
  • реалістичні вправи на аудіювання і мовлення
  • розділи для перевірки знань
 

Купити підручники Mission в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Mission в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb