Wizadora

Wizadora

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Wizadora купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Оксфордські фахівці, які розробляють книги для видавництва Oxford University Press, у всьому світі відомі своїм професіоналізмом. Вони створюють книги та інші навчальні матеріали, спираючись на комунікативний підхід. Розвиток комунікативної компетентності з дитинства не тільки робить людину грамотним, а й дає йому можливість краще адаптуватися в тій мовному середовищі, в яку він потрапляє. Використання комунікативного підходу однаково актуально в навчанні дітей і дорослих. Тому в нашому інтернет-магазині ви побачите багато літератури, яка будується на основі даної методології.

                серія Wizadora

Оксфордські підручники Візадора призначені для вивчення англійської мови в початковій школі. Ця лінійка книг захоплює тим, що в сюжетах об'єднані люди і ляльки. Автори постаралися, щоб пропонований до ознайомлення контент був цікавим і мотивуючим для юних учнів.

За сюжетом, головна героїня - молода чарівниця Візадора. Їй погано вдається справлятися з магічними заклинаннями, в результаті чого її починання «не йдуть». Стежити за її пригодами цікаво і захоплююче. У будинку у Візадори мешкають незвичайні домочадці. Також по сусідству з чарівницею живуть діти Кейті і Том.

                Особливості навчальних матеріалів Wizadora

Представлена в підручниках Wizadora програма стосується всіх основних аспектів будь-якого курсу англійської мови початкового рівня. Додатковими особливостями даних матеріалів є:

  • можливість повторювати і закріплювати після кожного фільму ключовий матеріал;
  • наявність в комплектації робочого зошита для учнів, відео-інструкції для педагогів і аудіоматеріалів.
  • Таким чином, різні типи контенту спрямовані на те, щоб діти якісно вивчали англійську мову.
 

                Переваги замовлення у нас

Якщо ви хочете придбати книги Wizadora в Україні, наш інтернет-магазин оксфордской літератури пропонує ці посібники. Крім них, в асортименті є досить інший освітньої літератури для дорослих і дітей. Перевагами нашого сервісу є:

  • великий вибір;
  • гнучка цінова політика, за якою передбачено надання відчутних знижок при оптовому замовленні;
  • оперативна обробка вашої заявки та відправка за місцем призначення замовлених книжок та інших навчальних матеріалів;
  • регулярні акції та знижки, які роблять ваше придбання ще більш вигідним.


Замовити представлену у нас літературу в Києві, Одесі, Львові, Харкові, а також - будь-якому іншому місті, просто. Ми відправляємо її в усі населені пункти нашої країни, де функціонують сервіси поштової доставки.

avtweb