ABC

Таблицею
Списком

книги французького ABC Київ Україна

ABC - це серія всеосяжних і простих у використанні підручників з французької мови, спеціально призначена для підготовки учнів до офіційних екзаменаційних тестів DELF JUNIOR (Міністерства національної освіти), відповідного рівня підготовки:

  • niveau decouverte А1 - елементарне володіння мовою;
  • niveau survie А2 - предпороговий рівень;
  • niveau seuil В1 - порогова щабель (самостійне володіння);
  • niveau avance В2 - просунутий рівень;
  • niveau autonome С1 - професійний рівень;
  • maitrise С2 - досконале володіння.
 

Даний курс націлений на дітей, підлітків та студентів. Він прекрасно зарекомендував себе у всіх навчальних закладах Європи.

Програма заходів кожного рівня містить більше 40 різноманітних усних вправ на розуміння граматики і лексики, розвиток мовних і комунікативних навичок, включаючи стандартні тести, а також змодельовані діалогові завдання.

Книги практичні, дидактичний і придатні для використання при самостійному вивченні або роботи з викладачем в класі. Курси організовані відповідно до чотирма основними навичками (розуміння на слух, читання, письмо, розмовна мова) і пропонують в допомогу презентацію, методичні рекомендації, тести для самооцінки і завдання по ознайомленню з форматом іспитів.

CD-mp3 містить майже дві години звукових записів для усної роботи, а також транскрипції, включені для занять автономно. Розроблений лідерами освіти, членами екзаменаційних журі і коректорами, аудіо матеріал пропонує контекстні заходи щодо прослуховування, відповідні тестів DELF.

Також тут представлений навчальний курс на знання французької мови для Квебеку - TCF Quebec. Він є тестом рівня володіння французькою, який відповідає стандартам влади Квебеку, в контексті складання імміграційного файлу, і засвідчується сертифікатом.

Тести проводяться у формі запитань з декількома варіантами відповідей прогресивної складності, від A1 до C2 рівня Загальноєвропейської системи координат для мов. Курс пропонує поетапний «маршрут» для отримання найкращих результатів в тестах: поради по важливої інформації, яку необхідно знати до, вчасно і після серії навчальних вправ, виходячи з конкретних компетентних рекомендацій для тестів з письма та розмовної мови.

avtweb