Techniques et pratiques de classe

Таблицею
Списком

книги techniques et pratiques de classe київ Україна

Техніка і практика театральної діяльності в мовних класах представлена навчальним курсом - Activites theatrales en classe de langue. Це дидактична книга і підготовка викладача французької мови, як іноземної (FFL).

Колекція «Класна техніка і практика» пропонує викладачам і учням навчальні посібники для відповідей на теоретичні і практичні питання, що виникають при навчанні мови. Метою цієї книги є розкриття театральних прийомів, які можна використовувати на уроках мови, щоб згуртувати групу учнів і весело попрацювати усно або ж поставити п'єсу.

Кожна назва цієї колекції збірки містить загальне методологічне введення і картки різних рівнів для безпосереднього застосування в класі:

  • У першій частині представлені переваги театральних занять на уроках іноземної мови, види діяльності, які можна використовувати, і їх практичне застосування. Цей методологічний аналіз доповнює 60 карток, класифікованих за освітніми цілями і рівнями підготовки, від А1 до С2.
  • Друга частина присвячена театральному проекту, який буде проводитися в класі або у позаурочній діяльності. У ньому представлені активи проекту і основні етапи його реалізації. Вона містить п'ятдесят карт, які готують учнів до акторської майстерності.

Комунікативний підхід в даний час є найпопулярнішим серед вчителів FFL. Тому очевидно, що театр відіграє важливу роль в цьому типі навчання. На додаток до переваг, пов'язаних з практикою театру на мові носія, театральна діяльність в класі FLE дозволить:

  • дати студентам досвід і змусити їх реально відчути, яка функція мови;
  • залучати учнів в активний процес;
  • заохочувати взаємодію і усне спілкування, заряджаючи клас іграми і постановками, які легко виконувати;
  • розвинути розуміння, що студенти повинні постійно бути уважними до своїх однокласників і вчитися слухати себе.
 

Перетворення хлопців в акторів класу змусить їх усвідомити, що вони можуть використовувати французький для спілкування в звичайних повсякденних ситуаціях. Крім того, театр дає можливість працювати над усіма чотирма навичками, пов'язаними з вивченням мови.

Пропоновані заходи дозволяють учням розвинути компетенції, націлені на кожен рівень Загальноєвропейської системи CEFR.

avtweb