Amis et compagnie

Amis et compagnie

Таблицею
Списком

amis et compagnie книги на французькому київ Україна

Колекція amis et compagnie призначена для дітей до 11 років і має 4 рівня. Кожен рівень включає в себе: студентську книгу (для усної роботи), з підготовкою до іспиту DELF, навчальну зошит (для письмової роботи), з портфелем і тестами, навчальний посібник з фотокопіруемимі картами, три аудіо-CD для класу, індивідуальний аудіо-CD із записами пісень і уривками літературних творів. Всі 4 томи підготовлені на рівнях A1, A2 і B1, відповідно до Загальноєвропейської системою посилань на мови.

Перша книга - amis et compagnie 1 - пропонує дітям письмове навчання, відповідне початкового рівня. У ній ставлять на сцену 4-х підлітків, що створюють метод, який учні в подальшому будуть застосовувати в класі. На першому рівні представлена робота великого франкомовного письменника Олександра Дюма «Три мушкетери», поставлена в манзі (комікси) і відповідає рівню А1 за шкалою CEFR.

Amis et compagnie 2 пропонує реальну спадкоємність для учнів, які вже вивчали французьку мову в початковій школі, будь то з колекцією «Alex and Zoe» або будь-якого іншого дитячого підручника французької мови. Другий рівень являє роботу великого франкомовного письменника Віктора Гюго «Вигнанці» (Les Miserables), також представлену в коміксах, і відповідає рівню А1 / А2.

Художні твори у вигляді коміксу служать «червоною ниткою» на кожному рівні. Таким чином, в книзі Amis et compagnie 3 представлені твори Гі де Мопассана. Презентація культурного змісту пропонує освітній підхід, заснований на задачах, які запрошують учнів порівняти це зміст з їх власною культурою. Відповідно до рівня B1 кожен блок закінчується подвійний сторінкою, узагальнюючої набуті знання в області граматики, лексики, фонетики, мовних актів і стратегій навчання.

Четвертий рівень представляє різні тексти французькою мовою. Це дозволяє школярам ознайомитися з літературою. Книга вправ Amis et compagnie 4 регулярно запрошує учнів на рецензування, відпочинок (гри), дослідження (проекти), а також самооцінку (портфоліо).

Простий у використанні, мотивуючий, наділений багатим матеріалом на всіх чотирьох рівнях, цей метод спирається на педагогіку, спрямовану на реальне навчання усного та писемного мовлення як інструмент комунікації.

avtweb