Belleville

Belleville

Таблицею
Списком

Belleville підручники французької мови купити Київ Україна

Рівень 1 нового методу Belleville - це колекція навчальних посібників, спеціально розроблена і призначена для підлітків і молодих людей від 15 до 18 років, які вивчають французьку мову.

Спеціально розроблений для даної вікової категорії, курс розрахований як на державну старшу школу, так і на мовні школи. Belleville спрямований на розвиток навичок спілкування в ситуаціях з повсякденного життя і готує до іспитів DELF School 1, рівня підготовки A1 за шкалою CEFR.

Кожен урок курсу belleville включає наступні теми:

  • «Виявлення»: фаза спостереження, виявлення, опитування і встановлення гіпотез;
  • «Практика»: активна фаза, на якій студент перевіряє свої гіпотези, розуміє словниковий запас і функціонування граматичних структур за допомогою керованих, структурованих, різноманітних і коротких дій;
  • «Вимова»: навчання вимові, інтонації, фонограф;
  • «Спілкування»: кінцева точка уроку. Це використання придбаних навичок в автентичних ситуаціях спілкування, усних або письмових, з двома або більше людьми.
 

Кожен модуль доповнений сторінками - «Цілі», «Цивілізація», «Зведення», «Оцінка», «Проект» та «Читання» (для рівня 1). Рівень 1 приділяє більше уваги письмовим навичкам.

Навчальний посібник belleville пропонує теми, добре адаптовані для цільової аудиторії: радіо, телебачення, мистецтво, асоціації, Інтернет, кафе, катання на роликах, кулінарія, гуманітарні асоціації, реклама, справедлива торгівля, не забуваючи при цьому навчання і сім'ю.

Рівень 3 в Belleville призводить студентів до ступеня володіння B1 (CEFR) і DELF. Він охоплює 90 годин навчання, розділеного на 3 модуля по 30 годин, кожен з яких включає 3 уроки. У цьому томі пропонується подорож по 3 темам - пригоди, дружба і любов. Його оригінальність полягає в наступному:

підбір ситуацій (інтерв'ю, бесіди), що заохочують учня висловлювати себе і реагувати на поточні і універсальні теми.
широкий вибір письмових та усних документів допомагає зміцнити комунікативні навички та розширює лексичні, граматичні та культурні знання.

В кінці книги включено портфоліо, стенограми записів і таблиці, що показують побудова найбільш поширених дієслів, супроводжуваних вправами.

Робочий зошит допомагає закріпити мовні (граматика, лексика) і письмові навички в контексті спілкування. Супроводжуючий аудіо-CD покращує розуміння розмовної мови, вимова і фонетику.

Нотатки відстежує прогрес в 18 уроках і пропонує самооцінку кожні 6 уроків. Також тут доступний буклет поправок.

avtweb