Connexions

Connexions

Таблицею
Списком

Connexions: книги французької мови Київ Україна

connexions - трирівневий курс з вивчення французької мови, який охоплює рівні знань від А1, Debutant до В1, Intermediaire. Кожен підручник складений відповідно до методичних принципами, зібраними і структурованими викладачами, які здійснювали навчальну практику, як у Франції, так і за кордоном. Весь навчальний матеріал відповідає загальноєвропейським вимогам оцінки знань.

Комплектація серії connexions передбачає наявність:

  • Підручника.
  • Робочого зошита.
  • Книги для вчителя.
  • Аудіо дисків.
 

Серія пропонує досить ефективний і багатосторонній підхід до вивчення французької мови, завдяки тому, що всі теми, що розглядаються в посібниках максимально близькі до реального життя. Додатково, підручники та зошити відрізняються простою структурою, а вправи, які спрямовані на закріплення матеріалу, представлені різними видами завдань - тест, приклад іспиту DELF, текст.

Книга для учителя на кожному з рівнів вивчення пропонує викладачам поради з методики викладання, короткий зміст кожного уроку з позначеними цілями, правильні відповіді до вправ в підручниках, а також правильні відповіді до тестів і прикладів з іспитів. Додатково, для того, щоб викладач зміг максимально грамотно вибудувати структуру заняття, в зошиті представлені пояснення понять, термінів, які властиві виключно для Франції і культури цієї країни. У зошиті також є додаткові вправи, які в міру необхідності вчитель може включити в навчальний процес.

Для учнів спеціально розроблені аудіо матеріали, які представлені у вигляді вправ. Аудіо завдань значно більше, ніж пропонує до виконання робочий зошит. Це дозволяє швидко відпрацювати пройдену тему, детально вивчивши її, виконуючи не тільки письмові тести, але і засвоюючи інформацію на слух.

Підручники містять довідники з граматики, фонетики, орфографії, таблиці сполучення дієслів, лексичний матеріал, який відпрацьовується в підручнику з перекладом на ще кілька мов. Правильні відповіді на вправи дозволяють швидко зорієнтуватися і визначити упущені в знаннях області, що особливо важливо при самостійній роботі над завданнями.

 Робочий зошит з вправами систематизована таким чином, щоб учень зміг систематизувати і закріпити пройдений матеріал, пересуваючись від уроку до уроку. Особливістю зошити стає кількість вправ, обсяг яких збільшується в міру надходження нової інформації і до кінця досягає свого максимуму.

Таким чином, курс Connexions є єдиною системою, яка пересуваючись від рівня до рівня, дозволяє розширити знання і закріпити пройдений матеріал. Зошити і підручники представляють собою цілісну систему, спрямовану на ефективне вивчення французької мови. Всебічний охоплення, цікаві теми, багатий банк ресурс матеріалу, як для вчителя, так і для учня дозволяє швидко засвоювати інформацію в не нудною, захоплюючій формі.

avtweb