english grammar in use

english grammar in use

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги raymond murphy english grammar in use купити Київ Україна, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English Grammar in Use - це найпопулярніша в світі серія підручників граматики, 4-го і 5-го видань, для тих, хто вивчає англійську мову. Іноді цю книгу ще називають - «Синій Murphy».

Посібники Grammar inUse, з правильними відповідями, і інтерактивна електронна книга, створені Раймондом Мерфі, є першим вибором для учнів середнього рівня підготовки B1 і B2 (від Pre-Intermediate до Intermediate) і охоплюють граматику, необхідну на даному рівні.

Це книга для самостійного освоєння з простими роз'ясненнями та безліччю практичних завдань, яка вже допомогла мільйонам людей по всьому світу спілкуватися англійською мовою. Вона також користується довірою вчителів і може застосовуватися в якості додаткового тексту для занять в класі.

Дане видання є у вигляді друкованої книги, електронної книги зі звуком (з такими ж граматичними одиницями), мобільного додатку для iOS, iPad і Android, а також аудіо в режимі онлайн з системою управління навчанням для освітніх установ. Доступ до нього можна отримати через Інтернет.

Ця книга для середніх і більш просунутих студентів поєднує в собі довідкову граматику і практичні вправи для закріплення вивченого матеріалу в одному томі.

Вона розділена на 136 глав-юнітів, кожна з яких роз'яснює і закріплює встановлений аспект граматики і охоплює цілий розворот сторінки в книзі. Юніти між собою не залежать і можуть легко бути пройдені в абсолютно довільному порядку.

Ключова особливість курсу English Grammar in Use:

  • Матеріал упорядкований в перевіреному і легкому у використанні форматі, з поясненнями до граматичним пунктам на кожній сторінці зліва і вправами для перевірки розуміння - справа.
  • Безліч додаткових вправ для закріплення знань.
  • Свіжий, привабливий новий дизайн і чітке оформлення, з переглянутими і новими прикладами.
 

Серія книг доступна як з відповідями, так і без них, тому її можна використовувати в класі або для домашнього заняття. Версія книги з відповідями поставляється зі зручною висувною довідкової панеллю, яка дозволяє студентам розглянути ключові пункти граматики.

English Grammar in Use є повністю оновленою версією класичного назви граматики. Вона має новий, свіжий дизайн, проте зберігає ясність, гнучкість і доступність матеріалу, які зробили її такою популярною серед студентів і викладачів.

avtweb