advanced grammar in use

advanced grammar in use

Таблицею
Списком

книга raymond murphy advanced grammar in use Україна ціна та відгуки онлайн

Advanced grammar in use ( «Розширена граматика у використанні») - просунута і найпопулярніша в світі серія (третє видання) для студентів і дорослих, які вивчають англійську мову. Це підручник і практичний посібник, створені Реймондом Мерфі і Мартіном Хьюінгсом, на рівні C1-C2 (професійне володіння-рівень досконалого володіння).

Книга висвітлює ті мовні області, які студенти просунутого рівня знайдуть найбільш корисними для вивчення. У двосторінкових розділах представлені граматичні пояснення і приклади, в тому числі типові помилки учнів, на сторінках з лівого боку, а також корисна і різноманітна практика на сторінках з правого боку.

Додаткові практичні вправи в кінці книги забезпечують подальшу складну і строкату практику граматичних питань з різних підрозділів. Навчальний посібник допомагає студентам знайти ті області, які найбільш підходять для їх навчання. Області граматики мають перехресні посилання на протязі всієї книги. Є корисні додатки, пов'язані з формами дієслів, а глосарій і всі відповіді наведені в кінці підручника.

«Розширена граматика у використанні» - повністю оновлена версія про назви граматики. Нове видання присвячене складнощів граматичного вибору, важливим для поглибленого розуміння англійської мови.

Ключова особливість курсу Advanced grammar in use:

  • Містить 120 одиниць довідкових матеріалів з поясненнями граматики мови, включаючи сім абсолютно Нових! блоків.
  • Включає нові додаткові вправи, програми та охоплення, спеціально призначені для просунутого учня.
  • Оновлений дизайн сторінки, що робить перевірений контент ще більш доступним.
  • Має вичерпний базовий довідник по граматиці, що дозволяє учням перевіряти мовні області, які вони вже вивчили.
  • Інформовано Cambridge International Corpus про те, що мова є автентичним і актуальним.
  • Забезпечує ідеальну підтримку студентам, які готуються до Кембриджського поглибленого іспиту з англійської мови, Кембріджському професійному на кваліфікацію або до іспиту IELTS.
 

Третє видання є у вигляді друкованої книги та електронної книги зі звуком. Мобільний додаток «Додаткові дії» є для поглибленої практики граматики, описаної в книзі.

avtweb