New Round Up

New Round Up

Таблицею
Списком

Книги New Round Up

New Round Up — семирівневий курс англійської мови, який пропонує зануритися в грайливу і веселу атмосферу навчання. Незважаючи на настільки вільну форму, курс має відмінну практику граматики англійської мови. Всі ключові граматичні пункти, для наочності і зручності, винесені в бокси і таблички. Широкий спектр різноманітних ілюстрацій допоможе легше засвоїти навчальний матеріал, а заняття у вигляді ігор зроблять процес навчання захоплюючим і незабутнім. Доброю ідеєю курсу є виконання вправ в усній формі, а потім в письмовій. Оскільки англійська орфографія може ввести в оману. Почавши з усної практики, учні зосереджуються на звучанні слова і його значенні, а потім вже на правописі. New Round Up містить вправи для виконання в парі, що гарантує розвиток комунікативних навичок.

Ключові характеристики:

  • усні заняття
  • заняття парами
  • розвиток комунікативних навичок
  • потужна граматична база
  • чітке керівництво для домашніх занять
 

Купити підручники New Round Up в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники New Round Up в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb