Longman Advanced Learners’ Grammar

Longman Advanced Learners’ Grammar

Таблицею
Списком

Longman Advanced Learners 'Grammar купити Київ, Харків, Одеса, Львів Україна Книга для вивчення ділової англійської мови

Цей підручник призначений для студентів просунутого рівня, які готуються здавати міжнародні іспити з англійської мови рівня С1 (Effective Operational Proficiency - Advanced).

Longman Advanced Learners 'Grammar - це книга, здатна істотно підняти рівень вашої граматики, що містить безліч практичних вправ і набір тестів, які перевіряють рівень знання мови студента. Також книга містить відповіді на питання для самоперевірки. Це відмінно підходить тим, хто вирішив підготуватися до здачі самостійно.

У наш час учням постійно потрібно граматична практика, яка покращує і розширює вже наявні знання. Книга Advanced Learners 'Grammar фірми Longman розроблена спеціально для цього. Даний підручник є цінним ресурсом для всіх студентів, особливо для тих, хто готується до іспитів, таких як:

Cambridge;
ESOL;
CAE;
CPE.
 
Книга розбита на структурні одиниці, в кожній з яких детально розкривається своя тема з подальшим тестом по ній. Дана література повністю присвячена граматики англійської мови і складається з:

Пояснення типових помилок студентів і приклади побудови речень, які демонструють, як «працює» англійська граматика.
Велика збірка автентичних прикладів різних завдань і практична частина, яка допомагає краще вивчити мову і виробити певні навички.
Діагностичні тести, які показують реальний рівень знань учня і демонструє області, над якими потрібно попрацювати.
Типові завдання CPE та CPE, які знайомлять студента з форматом екзаменаційних робіт.

Чому потрібно замовляти саме у нас?

Наш інтернет-магазин пропонує студентам кращу оксфордську літературу, за допомогою якої можна якісно підготуватися до іспитів з англійської мови міжнародного формату як з викладачем, так і самостійно. У нас представлені книги для учнів з будь-яким рівнем знання англійської, починаючи від А1 до С2. Ми намагаємося постійно поповнювати асортимент наших товарів, щоб полегшити процес вивчення іноземної мови для школярів, студентів і випускників.

Якщо ви ще не визначилися з вибором підручника, який вам потрібен, то професійні консультанти нашого магазину будуть раді допомогти з підбором літератури в будь-який зручний для вас час. Доставка здійснюється Новою Поштою по всій Україні.

avtweb