Oxford English for Careers

Oxford English for Careers

Таблицею
Списком

Книги Oxford English for Careers

Знання англійської, один з вищих критеріїв для менеджерів і працівників різних сфер виробництва і сфер надання послуг, адже це в першу чергу комунікація з людьми, будь то колега, клієнт або бізнес партнер. Потенційним працівникам в даних сферах радимо звернути увагу на серію підручників, оскільки вона розроблена за особливою специфікою. Курс наповнений спеціалізованої лексикою, практичними завданнями спілкування з іноземцями та представниками організацій, а також включає в себе безліч термінологій. Oxford English for Careers розроблений спеціально для людей готових підкорювати вершини в професійному напрямку.

Ключові характеристики:

It's my job - фахівці розповідають про їхню роботу у сфері їх професійної діяльності
зосередьтеся на навичках міжособистісного спілкування для відносин з клієнтами, плюс ключових навичок управління
пізнайте профільні проекти та інтернет-дослідження, надихаючі студентів залучитися до процесу навчання
факти, цифри, цитати викликають інтерес для подальшого обговорення

Купити підручники Oxford English for Careers в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Oxford English for Careers в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: http://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb