Collins Мої перші англійські слова SB+CD ISBN 9780007487097 Украина Киев Развернуть

Collins Мої перші англійські слова SB+CD ISBN 9780007487097

Pearson-Longman Pearson-Longman

Автор: Karen Jamieson9780007487097

Новинка

my first english words+cd купить Киев Украина

Подробнее

Роздріб: 240 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 3 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 4.8 / 5   8 Отзыв (ов)

Язык издания Английский
Переплёт Мягкий
Тип товара Книга
Возрастная категория Младшая школа
Страна производитель Англия
Категория Лексика
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс my first english adventure
Состояние Новая книга
Тематика книги Изучение английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9780007487097
Производитель Pearson
Оригинальность продукта Только оригинал
Является первым в своем роде иллюстрированным англо-украинским словарем для детсада. Наполненный весельем и полезной повседневной лексикой, прекрасно оформленный словарь не даст от себя оторваться юным ученикам. Словарь содержит 36 тем, каждая из них полностью проиллюстрирована веселыми и увлекательными комиксами. Три персонажа отправятся с детьми в путешествие и ознакомят с первыми 300 словами. Перевод на украинский язык сделан для легкого понимания и помощи в обучении. Каждая тема сопровождается подбадривающей песенкой. «Collins Мої Перші Англійські Слова» делает обучение веселым и захватывающим.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  -