Oxford Idioms Dictionary Украина Киев Развернуть

Oxford Idioms Dictionary

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Dilys Parkinson, Ben Francis9780194317238

Новинка

oxford idioms dictionary купить Киев Украина

Подробнее

Этого товара нет в наличии

Роздріб: 921 грн. Опт: 737 грн

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Отзыв (ов)

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
2 5% До 92 грн
5 12% До 553 грн
15 15% До 2 072 грн
30 20% До 5 526 грн
Язык издания Английский
Переплёт Мягкая обложка
Тип товара Книга
Возрастная категория Молодежь и взрослые
Год издания 2006 год
Страна производитель Англия
Категория Лексика
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Состояние Новая книга
Кол-во страниц 512
Тематика книги Изучение английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9780194317238
Производитель Издательство Oxford University Press
Оригинальность продукта Оригинал
Новое издание словаря, который объясняет более 10 000 наиболее часто используемых идиом английского языка на сегодняшний день. Новое издание содержит сотни новых идиом и примеров. Также в нем увеличилось количество заметок о происхождении идиом, заметок помогающих с трудными лексическими оборотами, обучающих страниц с упражнениями и иллюстрациями, помогающими обучению и вызывающими интерес. Содержит широкий диапазон идиом из выражений, используемых в бизнесе и газетах с современными неофициальными английскими и сленговыми выражениями. Словарь охватывает идиомы из британского и американского английского, и других англоязычных стран.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Інна Бабій  -