Oxford Learners Pocket Grammar Украина Киев Развернуть

Oxford Learners Pocket Grammar

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: John Eastwood9780194336840

Новинка

oxford learners pocket grammar купить Киев Украина

Подробнее

Этого товара нет в наличии

Роздріб: 693 грн. Опт: 554 грн

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 4.5 / 5   2 Отзыв (ов)

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
2 5% До 69 грн
5 12% До 416 грн
15 15% До 1 559 грн
30 20% До 4 158 грн
Язык издания Английский
Переплёт Мягкая обложка
Тип товара Книга
Возрастная категория Молодежь и взрослые
Год издания 2008 год
Страна производитель Англия
Категория Лексика
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс Oxford Learner's Pocket Dictionaries
Состояние Новая книга
Кол-во страниц 396
Тематика книги Изучение английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9780194336840
Производитель Издательство Oxford University Press
Оригинальность продукта Оригинал
Oxford Learner's Pocket Grammar является карманным справочником, который благодаря своим размерам будет удобен в использовании. Вы можете всегда взять его с собой в поездку, на учебу или работу. Благодаря данному пособию у вас всегда будет возможность повторить правила английского языка. Справочник простой в использовании, каждая грамматическая тема занимает более 2 страниц и содержит грамматические объяснения. В нем наведены примеры, как правильно использовать грамматику и как избегать распространенных ошибок. Также в справочник включены заметки по правильному произношению для естественного и свободного общения на английском языке.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Default***  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  -